Darmowa wstępna rejestracja nazw domen w końcówce .موقع - IDN

Proszę wybrać zakładkę

Istniejący klient
Nie pamiętasz hasła?
Nowy klient

Ważna uwaga: Firmy zarejestrowane na terenie Unii Europejskiej zobowiązane są podać aktualny numer VAT, w celu uniknięcia obciążenia podatkiem VAT. VAT nie będzie pobierany od firm spoza UE.

.موقع Top-Level Domain General Availability

Domena .موقع weszła w fazę General Availability, możliwe jest złożenie zamówienia/ubieganie się o domeny z rozszerzeniem .موقع. Prosimy o kontakt z naszym wsparciem za pośrednictwem lub w celu zakupu domeny .موقع.

Prerejestracja (aktywny dla osób nie posiadających znaków towarowych do uruchomienia fazy dostępności ogólnej)
Darmowy i niezobowiązujący sposób na zabezpieczenie nowej domeny. Wyrażenie zainteresowania daną domeną i ewentualna rejestracja domen(y) w końcówce .موقع kiedy stanie się to możliwe.
Sunrise (czas trwania ok. 30-60 dni)
Okres w fazie aktywacji domeny .موقع przed rozpoczęciem rejestracji ogólnej dla końcówki .موقع, który umożliwia właścicielom marek/znaków towarowych zarejestrowanie lub zablokowanie powiązanych nazw domen. Zobacz .
Landrush (czas trwania ok. 30 dni)
Pierwsza faza udostępnienia służy do szerokiej ogólnej dystrybucji, gdy ktokolwiek (zazwyczaj firmy) może złożyć wniosek o nazwę domeny w końcówce .موقع. Rejestracja w fazie Landrush zazwyczaj NIE odbywa się według kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia o identyczne nazwy domen są licytowane między stronami pragnącymi zarejestrować taką samą nazwę.
General Availability (stały po fazie Landrush)
Ostatecznie, nazwy domen .موقع będą dostępne dla ogółu społeczeństwa, w normalnych cenach detalicznych według kolejności zgłoszeń. Wnioskodawcy mogą próbować zarejestrować wcześniej wstępnie zarejestrowane domeny w rozszerzeniu .موقع. Domena jest zarejestrowana, kiedy jest oficjalnie zarezerwowana i zarejestrowana w czasie rzeczywistym.

Jeśli nie jesteś właścicielem marki, zanim domena stanie się ogólnie dostępna masz możliwość wziąć udział tylko w pierwszej fazie i wstępnie zarejestrować pożądane nazwy domen w końcówce .موقع. Korzystanie z naszego modułu rejestracji wstępnej jest bezpłatne i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domen. Otrzymasz bieżące informacje na temat swoich wcześniej zarejestrowanych domen, w tym informacji na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr właściwy dla danej nowej domeny funkcjonalnej. Należy pamiętać, że wstępna rejestracja nazwy domen .موقع nie jest kolejką do rejestracji. Chociaż ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnej gwarancji, że wstępna rejestracja w konsekwencji doprowadzi do udanej rejestracji wybranej domeny w rozszerzeniu .موقع. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje prawa do określonej domeny, sprawdź naszą usługę , która oferuje właścicielom znaków towarowych prosty, lecz skuteczny sposób monitorowania i ochrony swoich marek. Jest to również jedyny sposób, dzięki któremu właściciele znaków towarowych mogą uczestniczyć w wyznaczonych okresach Sunrise. Dla osób nie posiadających znaków towarowych rejestracja wstępna nazw domen .موقع będzie dostępna do ogłoszenia ogólnej dostępności domeny.

Często zadawane pytania dotyczące domen .موقع i IDN
Co to są nowe domeny funkcjonalne (new gTLDs)?
Domena najwyższego poziomu (generic Top Level Domain) to zestaw znaków po kropce na końcu adresu strony. Setki nowych rozszerzeń (new gTLDs), takich jak .SPORT, .ART lub .WEB, zostały wprowadzone do Internetu jako alternatywa dla adresów internetowych, gdzie normalnie użyte byłyby .COM lub .NET.
Dlaczego warto zarejestrować domenę .موقع?
Można dowolnie wybierać spośród setek rozszerzeń domen dopasowanych do potrzeb Twojej witryny, aby nadać jej unikalną tożsamość wirtualną. Ponadto, z końcówką .موقع Twoja strona może częściej pojawić się w wyszukiwarkach i generować większy ruchu internetowy.
Kiedy domena .موقع będzie dostępna?
Daty każdej fazy zależą od Rejestru zarządzającego nowymi domenami (new gTLDs). W przypadku .موقع, szczegółowe terminy zostaną opublikowane, gdy tylko zostaną podane do wiadomości publicznej. W chwili obecnej dostępne są następujące informacje:
Sunrise: 01 Mar 2016
Landrush: 01 Mar 2016
General Availability: 01 Mar 2016
Dlaczego warto teraz wstępnie zarejestrować domenę .موقع?
Będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich wydarzeniach związanych z Twoją wstępnie zarejestrowaną domeną .موقع, włączając informacje na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr odpowiedzialny za domenę .موقع.
Ile kosztuje wstępna rejestracja domen w końcówce .موقع?
Korzystanie z naszego modułu rejestracji wstępnej (gTLD pre-registration) jest bezpłatne i bez zobowiązania do przyszłego zakupu. Należy pamiętać, że pre-rejestracja .موقع nie jest kolejką. Pomimo tego, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnego rodzaju gwarancji, że rejestracja wstępna rzeczywiście doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w końcówce .موقع.
Czy są jakieś ograniczenia dotyczące wstępnej rejestracji domeny .موقع?
Nie, z EuropeID możesz darmowo wstępnie zarejestrować tyle domen w końcówce .موقع ile chcesz. Jednak, pomimo że dołożymy wszelkich starań ze swojej strony, nie możemy dać żadnej gwarancji, że rejestracja wstępna doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w .موقع.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji nazw domeny .موقع?
Jeśli jesteś właścicielem marki, ważne jest, aby zarejestrować swój znak(i) towarowy(e) w Trademark Clearinghouse (TMCH) przed udostępnieniem domeny .موقع. Marki są chronione przez TMCH na dwa sposoby: poprzez Sunrise Service i Trademark Claims Service. EuropeID dodatkowo oferuje usługę zarządzania zgłoszeniami Managed TMCH Submissions Service. Kliknij , aby dowiedzieć się więcej.
Czy muszę rejestrować wstępnie zarejestrowaną nazwę w rozszerzeniu .موقع?
Wstępna rejestracja nazw domeny .موقع jest bezpłatna z EuropeID i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domeny. Wyrażając swoje zainteresowanie i wstępnie rejestrując nazwę w końcówce .موقع, możesz być pewny/a naszej pomocy w otrzymywaniu bieżących informacji dotyczących domeny .موقع.
Dlaczego warto teraz wstępnie zarejestrować domenę .موقع z EuropeID?
Założona w 1998 roku, firma EuropeID jest uznanym rejestratorem domen i akredytowanym agentem Trademark Clearinghouse z wieloma osiągnięciami i szeroką bazą zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rejestracji wstępnej, proszę skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w lub dzwoniąc pod numer +48 91 884 65 46.
Czy każdy może zarejestrować nazwę w domenie .موقع?
Warunki rejestracji mogą być różne dla każdego nowego rozszerzenia w zależności od kategorii, do której należą i rejestru, który je oferuje.
Jak uruchomić moją nazwę domeny .موقع?
Usługi oferowane przez EuropeID obejmują hosting i pocztę e-mail dla nazw domeny .موقع. Aby zamówić hosting, e-mail lub Certyfikat SSL, kliknij tutaj lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej w lub telefonicznie pod numerem +44 (0) 208 133 3994.
Czy muszę konfigurować swój system DNS?
Wszystkie nazwy domeny .موقع mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw domen (DNS). Jeżeli sam/sama nie określisz serwerów nazw, EuropeID udostępni swoje DNS dla nazw w domenie .موقع.
.موقع

Informacje dotyczące domeny .موقع

Obecny statusGeneral Availability
General Availability01 Mar 2016
EuropeID jest oficjalnym agentem Trademark Clearinghouse

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś uzyskać więcej informacji na temat domeny .موقع, masz dodatkowe pytania dotyczące domen IDN lub naszej usługi rejestracji wstępnej, prosimy o kontakt pod adresem lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...