Darmowa wstępna rejestracja nazw domen w końcówce .淡马锡 - IDN

Proszę wybrać zakładkę

Istniejący klient
Nie pamiętasz hasła?
Nowy klient

Ważna uwaga: Firmy zarejestrowane na terenie Unii Europejskiej zobowiązane są podać aktualny numer VAT, w celu uniknięcia obciążenia podatkiem VAT. VAT nie będzie pobierany od firm spoza UE.

Prerejestracja (aktywny dla osób nie posiadających znaków towarowych do uruchomienia fazy dostępności ogólnej)
Darmowy i niezobowiązujący sposób na zabezpieczenie nowej domeny. Wyrażenie zainteresowania daną domeną i ewentualna rejestracja domen(y) w końcówce .淡马锡 kiedy stanie się to możliwe.
Sunrise (czas trwania ok. 30-60 dni)
Okres w fazie aktywacji domeny .淡马锡 przed rozpoczęciem rejestracji ogólnej dla końcówki .淡马锡, który umożliwia właścicielom marek/znaków towarowych zarejestrowanie lub zablokowanie powiązanych nazw domen. Zobacz .
Landrush (czas trwania ok. 30 dni)
Pierwsza faza udostępnienia służy do szerokiej ogólnej dystrybucji, gdy ktokolwiek (zazwyczaj firmy) może złożyć wniosek o nazwę domeny w końcówce .淡马锡. Rejestracja w fazie Landrush zazwyczaj NIE odbywa się według kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia o identyczne nazwy domen są licytowane między stronami pragnącymi zarejestrować taką samą nazwę.
General Availability (stały po fazie Landrush)
Ostatecznie, nazwy domen .淡马锡 będą dostępne dla ogółu społeczeństwa, w normalnych cenach detalicznych według kolejności zgłoszeń. Wnioskodawcy mogą próbować zarejestrować wcześniej wstępnie zarejestrowane domeny w rozszerzeniu .淡马锡. Domena jest zarejestrowana, kiedy jest oficjalnie zarezerwowana i zarejestrowana w czasie rzeczywistym.

Jeśli nie jesteś właścicielem marki, zanim domena stanie się ogólnie dostępna masz możliwość wziąć udział tylko w pierwszej fazie i wstępnie zarejestrować pożądane nazwy domen w końcówce .淡马锡. Korzystanie z naszego modułu rejestracji wstępnej jest bezpłatne i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domen. Otrzymasz bieżące informacje na temat swoich wcześniej zarejestrowanych domen, w tym informacji na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr właściwy dla danej nowej domeny funkcjonalnej. Należy pamiętać, że wstępna rejestracja nazwy domen .淡马锡 nie jest kolejką do rejestracji. Chociaż ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnej gwarancji, że wstępna rejestracja w konsekwencji doprowadzi do udanej rejestracji wybranej domeny w rozszerzeniu .淡马锡. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje prawa do określonej domeny, sprawdź naszą usługę , która oferuje właścicielom znaków towarowych prosty, lecz skuteczny sposób monitorowania i ochrony swoich marek. Jest to również jedyny sposób, dzięki któremu właściciele znaków towarowych mogą uczestniczyć w wyznaczonych okresach Sunrise. Dla osób nie posiadających znaków towarowych rejestracja wstępna nazw domen .淡马锡 będzie dostępna do ogłoszenia ogólnej dostępności domeny.

Często zadawane pytania dotyczące domen .淡马锡 i IDN
Co to są nowe domeny funkcjonalne (new gTLDs)?
Domena najwyższego poziomu (generic Top Level Domain) to zestaw znaków po kropce na końcu adresu strony. Setki nowych rozszerzeń (new gTLDs), takich jak .SPORT, .ART lub .WEB, zostały wprowadzone do Internetu jako alternatywa dla adresów internetowych, gdzie normalnie użyte byłyby .COM lub .NET.
Dlaczego warto zarejestrować domenę .淡马锡?
Można dowolnie wybierać spośród setek rozszerzeń domen dopasowanych do potrzeb Twojej witryny, aby nadać jej unikalną tożsamość wirtualną. Ponadto, z końcówką .淡马锡 Twoja strona może częściej pojawić się w wyszukiwarkach i generować większy ruchu internetowy.
Kiedy domena .淡马锡 będzie dostępna?
Daty każdej fazy zależą od Rejestru zarządzającego nowymi domenami (new gTLDs). W przypadku .淡马锡, szczegółowe terminy zostaną opublikowane, gdy tylko zostaną podane do wiadomości publicznej. W chwili obecnej dostępne są następujące informacje:
Sunrise: TBA
Landrush: TBA
General Availability: TBA
Dlaczego warto teraz wstępnie zarejestrować domenę .淡马锡?
Będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich wydarzeniach związanych z Twoją wstępnie zarejestrowaną domeną .淡马锡, włączając informacje na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr odpowiedzialny za domenę .淡马锡.
Ile kosztuje wstępna rejestracja domen w końcówce .淡马锡?
Korzystanie z naszego modułu rejestracji wstępnej (gTLD pre-registration) jest bezpłatne i bez zobowiązania do przyszłego zakupu. Należy pamiętać, że pre-rejestracja .淡马锡 nie jest kolejką. Pomimo tego, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnego rodzaju gwarancji, że rejestracja wstępna rzeczywiście doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w końcówce .淡马锡.
Czy są jakieś ograniczenia dotyczące wstępnej rejestracji domeny .淡马锡?
Nie, z EuropeID możesz darmowo wstępnie zarejestrować tyle domen w końcówce .淡马锡 ile chcesz. Jednak, pomimo że dołożymy wszelkich starań ze swojej strony, nie możemy dać żadnej gwarancji, że rejestracja wstępna doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w .淡马锡.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji nazw domeny .淡马锡?
Jeśli jesteś właścicielem marki, ważne jest, aby zarejestrować swój znak(i) towarowy(e) w Trademark Clearinghouse (TMCH) przed udostępnieniem domeny .淡马锡. Marki są chronione przez TMCH na dwa sposoby: poprzez Sunrise Service i Trademark Claims Service. EuropeID dodatkowo oferuje usługę zarządzania zgłoszeniami Managed TMCH Submissions Service. Kliknij , aby dowiedzieć się więcej.
Czy muszę rejestrować wstępnie zarejestrowaną nazwę w rozszerzeniu .淡马锡?
Wstępna rejestracja nazw domeny .淡马锡 jest bezpłatna z EuropeID i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domeny. Wyrażając swoje zainteresowanie i wstępnie rejestrując nazwę w końcówce .淡马锡, możesz być pewny/a naszej pomocy w otrzymywaniu bieżących informacji dotyczących domeny .淡马锡.
Dlaczego warto teraz wstępnie zarejestrować domenę .淡马锡 z EuropeID?
Założona w 1998 roku, firma EuropeID jest uznanym rejestratorem domen i akredytowanym agentem Trademark Clearinghouse z wieloma osiągnięciami i szeroką bazą zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rejestracji wstępnej, proszę skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w lub dzwoniąc pod numer +48 91 884 65 46.
Czy każdy może zarejestrować nazwę w domenie .淡马锡?
Warunki rejestracji mogą być różne dla każdego nowego rozszerzenia w zależności od kategorii, do której należą i rejestru, który je oferuje.
Jak uruchomić moją nazwę domeny .淡马锡?
Usługi oferowane przez EuropeID obejmują hosting i pocztę e-mail dla nazw domeny .淡马锡. Aby zamówić hosting, e-mail lub Certyfikat SSL, kliknij tutaj lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej w lub telefonicznie pod numerem +44 (0) 208 133 3994.
Czy muszę konfigurować swój system DNS?
Wszystkie nazwy domeny .淡马锡 mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw domen (DNS). Jeżeli sam/sama nie określisz serwerów nazw, EuropeID udostępni swoje DNS dla nazw w domenie .淡马锡.
.淡马锡

Informacje dotyczące domeny .淡马锡

Obecny statusPrerejestracja
SunriseTBA
LandrushTBA
General AvailabilityTBA

Uwaga

Firmowe nazwy domen, włączając .淡马锡, mogą być zastrzeżone przez właścicieli danych marek. W związku z tym może nie być możliwe zarejestrowanie żadnej nazwy w domenie .淡马锡.

Możesz złożyć aplikację (prerejestrować) na wybraną domenę z końcówką .淡马锡, jednakże może zdarzyć się, że końcowa rejestracja tej domeny nie będzie dostępna.

EuropeID jest oficjalnym agentem Trademark Clearinghouse

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś uzyskać więcej informacji na temat domeny .淡马锡, masz dodatkowe pytania dotyczące domen IDN lub naszej usługi rejestracji wstępnej, prosimy o kontakt pod adresem lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...