Hosting w Europie

Webhostel Quicknet, Business and Corporate
Profesjonalny europejski hosting bez limitu przepustowości

Pakiety hostingowe oferowane przez EuropeID Webhotel zostały zaprojektowane, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania związane z hostingiem. Profesjonalizm oraz bezpieczeństwo wyróżniają nas wśród innych Europejskich firm świadczących usługi hostingowe.

Pakiety Quicknet, Business i Corporate hosting z nielimitowanym transferem danych - bezpieczny dostęp Twojej firmy do Internetu.
Szczegółowe cechy hostingu proszę wypełnić poniższy formularz
Kliknij tutaj, aby schować formularze
Istniejący klient
Nie pamiętasz hasła?

Będziesz miał następujące korzyści:

Nielimitowany przepływ danych

Gwarantujemy nielimitowany przepływ danych. Nie ma ustalonych limitów na transfer danych (bandwidth) w oferowanych planach hostingowych Webhotel.

Codzienne kopie zapasowe

Codziennie tworzymy kopie zapasowe. W przypadku problemów, będziemy w stanie odzyskać dane Twojej witryny.

Wysoka sprawność systemu

Zapewniamy naszym klientom dostępność sieci przeciętnie w co najmniej 99%. Z nami jesteś w internecie bez przerwy.

Ochrona antywirusowa i antyspamowa

Oferujemy ochronę antywirusową i antyspamową. Dzięki naszym usługom hostingowym Twoja sieć jest bezpieczna, a skrzynka mailowa czysta.

Wsparcie online i przez telefon

Kontakt z nami możliwy jest drogą telefoniczną, przy użyciu formularza na naszej stronie lub okna chatu w dolnej części strony.

Jesteśmy przyjaźni dla środowiska

Zużycie energii w naszym centrum hostingowym zostało zmniejszone o około 50% w ciągu ostatnich 2 lat dzięki przeniesieniu się do wirtualnych platform ECO i zamknięciu starych serwerów.

Pojemność serwera i baza danych

W ramach swojego konta hostingowego otrzymujesz miejsce na dysku twardym, które możesz wykorzystać na swoją witrynę, skrzynki pocztowe (e-mail), bazy danych (MySQL), ładowanie i dzielenie się plikami przy wykorzystaniu FTP lub WebDisk. Każde konto hostingowe umożliwia Ci aktywować określoną liczbę baz danych MySQL. Dzięki temu możesz tworzyć dynamiczne strony lub systemy baz danych. Bazy danych MySQL są między innymi wykorzystywane przez powszechnie używane systemy CMS takie jak WordPress, Joomla, itp. Do zarządzania bazami danych MySQL oferujemy panel phpMyAdmin.

Pełne wsparcie

Do każdego konta hostingowego może być przydzielona dana ilość domen (w zależności od wybranego pakietu). Każda dodatkowa domena (strona) może zostać przypisana do któregokolwiek podkatalogu na Twoim serwerze, gdzie umieszczone będą pliki Twojej strony. Każde konto hostingowe oferuje wsparcie dla mod-rewrite, które można wykorzystywać do tworzenia na Twojej stronie przyjaznych adresów URL dla SEO. Dostępne tylko w systemie operacyjnym Linux.

Dostępność kont FTP

W ramach każdego konta hostingowego można tworzyć dodatkowe konta FTP z dostępem do tylko jednego z wybranych katalogów. W ten sposób możesz udostępnić swój serwer osobom, które współpracują przy tworzeniu i uaktualnianiu witryny, ale tym samym nie powinny mieć dostępu do innych plików przechowywanych w innych katalogach. Konta FTP pozwalają na natychmiastowe umieszczenie Twoich stron internetowych na naszym serwerze i uaktualnianie ich. Dla każdego konta hostingowego aktywowane jest jedno główne konto FTP. Możliwe jest również utworzenie dodatkowych kont FTP z dostępem do całego serwera lub z dostępem ograniczonym do określonych katalogów na serwerze.

Zabezpieczenie z wykorzystaniem hasła

Indywidualna nazwa użytkownika i hasło mogą być użyte w celu zabezpieczenia dostępu do katalogów na serwerze przez Internet. Możesz wybrać swoją własną nazwę użytkownika i hasło w panelu administracyjnym serwera. W ten sposób możesz zabezpieczyć dostęp do stron, które są w fazie rozwoju i nie powinny być widoczne dla wszystkich użytkowników.

Przepustowość

Każde konto hostingowe posiada pakiet z nieograniczonym transferem danych, który używany jest dla celów generowania ruchu internetowego przez Twoją stronę, pobierania i wysyłania poczty e-mail, jak również pobierania i wysyłania plików korzystając z protokołu transferu danych (FTP) lub WebDisk.

Planowanie zadań (CRON) - tylko Linux

Dzięki planowaniu zadań w CRON jest możliwe okresowe uruchamianie własnych skryptów w danym czasie. Dostępne tylko w systemie operacyjnym Linux.

Proszę czekać...