Czy twoja strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?

Sprawdź swoją stronę teraz - to nic nie kosztuje, proste i szybkie

Wprowadź nazwę domeny w powyższym polu i kliknij przycisk Analizuj, aby rozpocząć darmowy test zgodności z urządzeniami mobilnymi.

Sprawdź teraz narzędzie do testowania zgodności z urządzeniami mobilnymi

narzędzie do testowania stron na urządzeniach mobilnych

Jeśli witryna nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, może to zmniejszyć pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Jest to ważny krok, aby firma była lepiej widoczna w sieci.

Czy Google widzi Twoją stronę internetową jako przyjazną dla urządzeń mobilnych?

W połowie 2015 roku Google wdrożyło znaczącą zmianę w swoim algorytmie oceniającym jakość stron www przeznaczonych na urządzenia mobile. Zmiana ta ma na celu zwiększenie pozycji stron www przyjaznych urządzeniom mobilnym w wynikach wyszukiwania Google na smartfonach.

Wykres-ruchu-mobilnego-w-sieci

W celu sprawdzenia czy Google widzi Twoją stronę internetową jako przyjazną urządzeniom mobilnym, możesz przetestować ją za pomocą naszego narzędzia Mobile Friendly Test. Jeśli Twoja strona internetowa nie przejdzie pozytywnie testu, prosimy o kontakt w celu uzyskania darmowej kompletnej analizy Twojej strony oraz oferty poprawy jej pozycji w wynikach Google.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat narzędzia do testowania zgodności z urządzeniami mobilnymi, prosimy o kontakt pod adresem lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...