eCommerce Webshop to niezawodny hosting dla sklepów internetowych!

Webshop hosting – najlepsze rozwiązania dla Twojej strony e-commerce

Pakiety hostingowe oferowane przez EuropeID Webshop przeznaczone są dla każdego, kto chce osiągnąć sukces prowadząc e-biznes. Innowacyjne rozwiązania dla handlu w Internecie oraz łatwość i elastyczność użycia odróżniają nasze pakiety od innych na rynku.

Starter, Pro and Ready2go są pakietami hostingowymi Webshop charakteryzującymi się łatwością instalacji (1-click installer) oraz dostarczają szybkie, bezpieczne i wygodne rozwiązania.
Następujące pakiety pełnią zróżnicowane funkcje. Możesz się z nimi zapoznać otwierając tabelę poniżej.
Szczegółowe cechy hostingu proszę wypełnić poniższy formularz
Kliknij tutaj, aby schować formularze
Istniejący klient
Nie pamiętasz hasła?
Nowy klient

Ważna uwaga: Firmy zarejestrowane na terenie Unii Europejskiej zobowiązane są podać aktualny numer VAT, w celu uniknięcia obciążenia podatkiem VAT. VAT nie będzie pobierany od firm spoza UE.

Będziesz miał następujące korzyści:

Codzienne kopie zapasowe

Codziennie tworzymy kopie zapasowe. W przypadku problemów, będziemy w stanie odzyskać dane Twojej witryny.

Wysoka sprawność systemu

Zapewniamy naszym klientom dostępność sieci przeciętnie w co najmniej 99%. Z nami jesteś w internecie bez przerwy.

Ochrona antywirusowa i antyspamowa

Oferujemy ochronę antywirusową i antyspamową. Dzięki naszym usługom hostingowym Twoja sieć jest bezpieczna, a skrzynka mailowa czysta.

Wsparcie online i przez telefon

Kontakt z nami możliwy jest drogą telefoniczną, przy użyciu formularza na naszej stronie lub okna chatu w dolnej części strony.

Jesteśmy przyjaźni dla środowiska

Zużycie energii w naszym centrum hostingowym zostało zmniejszone o około 50% w ciągu ostatnich 2 lat dzięki przeniesieniu się do wirtualnych platform ECO i zamknięciu starych serwerów.

Prosta instalacja 1-kliknięciem

Prosta instalacja 1-kliknięciem

Najbardziej popularne systemy CMS i blog można zainstalować za jednym kliknięciem myszki, na przykład osCommerce, Magento, PrestaShop, Zencart, WordPress.

Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL

Jedną z rekomendowanych przez Google operacji jest zaadoptowanie protokołu HTTPS, który ma zapewnić bezpieczeństwo w sieci. Internetowy gigant używa protokołu HTTPS jako sygnału rankingowego podczas generowania wyników wyszukiwania (Search Engine Results Page), co ma zachęcić operatorów stron internetowych do przejścia ze środowiska HTTP na środowisko chronione Certyfikatem SSL w celu zwiększenia bezpieczeństwa online.

Wspieranie większej ilości domen (Stron www)

Wspieranie większej ilości domen (Stron www)

W zależności od wyboru pakietu hostingowego określona liczba domen może być przypisana do każdego konta hostingowego. Dodatkowa domena (strona internetowa) może być udostępniona dla podkatalogu na Twoim serwerze, który będzie przechowywał pliki Twojej strony.

WordPress

WordPress

Wiele opcji konfiguracji, dodatkowe rozszerzenia, oraz łatwość użytkowania pozwoliły aplikacji WordPress stać się jednym z najpopularniejszych systemów CMS na świecie. Biorąc pod uwagę, że WordPress bazuje na PHP i MySQL, i nieustająco ewoluuje, aplikacja oferuje najwyższe standardy rozwiązań Internetowych i estetycznych.

PrestaShop

PrestaShop

Popularność PrestaShop wciąż wzrasta dzięki temu, że oferuje ona oryginalne rozwiązania w sferze zarządzania sklepem internetowym. Należą do nich łatwy w użyciu katalog produktów i zamówień. Wspierany najnowszą technologią Presta Shop gwarantuje niezawodność, elastyczność, oraz cały wachlarz funkcji e-commerce.

Twój skelp internetowy z Magento

Twój skelp internetowy z Magento

Zakupy internetowe pozwalają na prowadzenie handlu 24 godziny na dobę, co oznacza, że możesz zarabiać nawet kiedy śpisz. Chociaż otwarcie sklepu internetowego zajmuje dużo czasu i wymaga szerokiej wiedzy technicznej, można sobie z tym poradzić przy pomocy Magento. Twórcy tego program zadbali o rozwiązanie takich problemów, oferując łatwe w obsłudze i płynne zarządzanie katalogiem produktów oraz zamówień składanych online.

Proszę czekać...