Zarządzanie portfelem domen

Custom-tailored solutions for your domain needs all at one place
Szukasz sposobu na kompleksowe zarządzanie swoim portfelem domen?

Partnera, który spełni Twe wymagania globalnej rejestracji domen, w tym krajów z restrykcjami, a ponadto zapewni Ci doskonałą indywidualną obsługę oraz narzędzia niezbędne do sprawnego i łatwego zarządzania domenami w internecie?

Nie ma znaczenia czy jest to jedna domena w jednym kraju czy wiele unikalnych domen w skali globalnej, zawsze służymy pomocą.
EuropeID to dobry wybór! Oto dlaczego:

Established track record with more than 14 years on the domain market
14+ lat dedykacji

Od założenia w 1998 roku, naszą podstawową działalnością pozostaje zwłaszcza rejestracja krajowych domen najwyższego poziomu (ccTLD) i zarządzanie portfelem domen.

Z EuropeID będziesz korzystać z najnowszych technologii używanych do zarządzania domenami w sieci, ale co równie ważne, z bezprecedensowej obsługi, wsparcia technicznego i usług komplementarnych.

Jesteśmy akredytowanym rejestratorem domen w większości krajów i pracujemy bezpośrednio z lokalnymi rejestrami, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie, gdzie zarówno prędkość jak i niezawodność to podstawowe atuty.

Current updates on global domain registration policies and regulations
Klucz to doświadczenie

Rejestracja międzynarodowych nazw domen jest czasochłonna. Niemal każdy kraj ma swoje odrębne przepisy i wymagania, a zasady te często się zmieniają bez powiadomienia.

Począwszy od rozwiniętych ekonomii, a skończywszy na małych państwach wyspiarskich, posiadamy wiedzę z wszelkimi tajnikami i umiejętności niezbędne przy rejestracji nazw domen na całym świecie. Współpracując z indywidualnie przypisanym specjalistą w EuropeID sprawnie zarejestrujesz nazwy domen według Twoich potrzeb i wymagań oraz zaoszczędzisz na czasie i administracji.

Risk-free domain management
Bezpieczeństwo i gwarancja

Sama rejestracja domeny to dopiero początek naszych usług. Pomagamy w całym cyklu życia domeny, od początkowej rejestracji poprzez uzgodnienie okresowego schematu odnawiania i wreszcie do określenia i uwolnienia zdezaktualizowanych domen.

Nazwy domen są “mieniem” związanym z ryzykiem. Z powodu częstych zmian w regulaminach domena wymaga aktualizacji i utrzymania. Jeśli osoba kontaktowa opuszcza Twoją firmę lub może cała firma zmienia lokację, możesz być pewny, że Twoje wszystkie dane będą zachowane i aktualizowane.

Jako globalny rejestrator domen, naszym podstawowym obowiązkiem wobec Ciebie jest zapewnienie, że wszystkie dane są na bieżąco aktualizowane, a także, że nazwy domen nie zostały utracone z powodu nieprzestrzegania przepisów, podania błędnych danych lub niepłacenia faktury na czas.

Managing domains with cutting-edge online tools
Najnowocześniejsze narzędzia internetowe

Staramy się zapewnić naszym klientom narzędzia niezbędne w celu uproszczenia zarządzania dużych i zróżnicowanych portfeli domen.

Moduł wyszukiwania i rejestracji globalnie

Od rejestracji nowych nazw domen dzieli Cię tylko kilka kliknięć myszką. Ty zamawiasz, my zajmujemy się resztą.

Moduł zarządzania hierarchicznego online

Ciesz się wyjątkową swobodą wyboru. Korzystając z naszego elastycznego modułu możesz określić własną hierarchię kont, użytkowników, uprawnień użytkownika, opcji rozliczeniowych i profili domen.

Zarządzanie DNS (systemem nazw domenowych)

Zarządzaj i aktualizuj zapisy DNS na wybranych grupach domen.

A wide array of services for every domain need
Wybierz EuropeID jako swojego globalnego rejestratora domen!
Dzwoniąc do nas nie będziesz czekać!

Zapewniamy nienaganną obsługę klienta oraz wsparcie

Technical support and expert assistance for companies and individuals

Indywidualny i profesjonalny serwis jest dla nas kluczowy. Jeśli potrzebujesz informacji związanych z domenami lub pomocy w rozwiązaniu problemu technicznego, nasi doświadczeni pracownicy Działu Obsługi Klienta są dostępni drogą mailową lub telefoniczną.

W EuropeID otrzymasz:

  • Specjalnie przypisane konto menażdżera

    Jeden z naszych specjalistów w dziedzinie domen będzie sprawował kontrolę nad oraz udzielał indywidualnej asysty przy zarządzaniu Twoim kontem.

  • Gwarancja

    Naszym celem jest zredukowanie obciążenia administracyjnego do minimum. Pomożemy w przygotowaniu wszystkich odpowiednich pism oraz dokumentów w języku lokalnym, i przedłożymy Ci je do podpisu.

  • Automatyczne odnawianie

    Z EuropeID nie musisz deklarować się, aby odnawiać domenę każdego roku. Nasze domeny są odnawiane automatycznie, chyba że sam je anulujesz.

Proszę czekać...