Stwórz własną stronę internetową z pomocą profesjonalistów w EuropeID

Już teraz możesz skorzystać z pomocy naszych doświadczonych Webmasterów i cieszyć się stroną opartą na nowoczesnych technologiach i zaufanych rozwiązaniach. Posiadając dużą firmę czy mały biznes odpowiednio zaprojektowana strona internetowa poprawi Twój komfort pracy oraz jakość świadczonych usług.

Nasze usługi

Tworzenie stron
w technologi RWD

Chcemy zapewnić klientom możliwość przeglądania Twojej strony internetowej na każdym urządzeniu elektronicznym. Wszystkie witryny stworzone w EuropeID są w pełni responsywne i kompatybilne z obowiązującymi standardami.

Web Commerce i
E-commerce Solutions

Mocną stroną EuropeID jest tworzenie sklepów internetowych. Z naszymi rozwiązaniami możesz cieszyć się opcją nielimitowanych produktów i kategorii, różnych dostawy czy bramką płatniczą.

Projekty
graficzne

W zależności od potrzeb oferujemy także usługi graficzne dla twojej strony - loga, banery, grafiki, ikony i wiele innych.

Webmarketing i
SEO

Chciałbyś, aby twoja strona była bardziej popularna? Skorzystaj z naszego doświadczenia w optymalizacji stron internetowych i wzmocnij swoją pozycję w rankingu Google.

Nasze Technologie

WordPress

WordPress jest najczęściej wykorzystywanym programem do zarządzania stronami internetowymi. Dokładniej, ponad 60 milionów stron jest opartych na WP, z czego 30,7% z 10 milionów znajduje się w czołówce. Z wykorzystaniem WordPressa zarządzanie stroną jest proste i intuicyjne.

WooCommerce

WooCommerce to e-commercowy dodatek open-source dla WordPressa. Dzięki łatwej instalacji i modyfikacji ustawień zyskał szerokie grono zwolenników i jest wykorzystywany w 18% wszystkich sklepów internetowych. WooCommerce proponuje wiele dodatkowych funkcjonalności, które można wykorzystać według własnych preferencji.

Let's Encrypt SSL

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów, do nowo utworzonej strony dodajemy bezpłatnie certyfikat TLS wystawiany przez urząd certyfikacji Let’s Encrypt.

ePay Payment Gateway

Podczas tworzenia sklepów internetowych proponujemy usługę ePay. Dzięki temu bezpiecznemu rozwiązaniu na Twojej stronie będą dostępne płatności kartą płatniczą i kredytową, bankowości internetowe, karty lojalnościowe i inne.

PrestaShop

PrestaShop jest otwartym oprogramowaniem sklepu internetowego na licencji Open Software License. Swoją popularność zawdzięcza rozbudowanej społeczności i licznym wtyczkom rozwijającym funkcjonalności sklepu. Między innymi umożliwia korzystanie z systemów komentarzy, analiz zamówień, płatności internetowych czy tworzenie indywidualnych szablonów graficznych.

WPML

Do każdej nowo utworzonej strony proponujemy wtyczkę WPML (WordPress Multilingual), która zapewni wielojęzyczność Twojej strony. Obsługa WPML jest prawie tak prosta jak praca z panelem administracyjnym WordPress – nie wymaga żadnych programistycznych umiejętności. EuropeID posiada oficjalną licencję na sprzedaż i instalację tej wtyczki.

Dlaczego EuropeID?

Doświadczenie

Nasza firma jest na rynku już od 1998 roku. Przez te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu funkcjonalnych stron internetowych.

Łatwe zarządzanie stroną internetową

Każda stworzona w EuropeID strona jest opatrzona w łatwy w obsłudze i intuicyjny panel administracyjny. Od teraz z łatwością będziesz mógł zarządzać stronami, mediami, tekstem czy ogólnymi ustawieniami.

Indywidualne podejście do klienta

W trakcie tworzenia strony internetowej mamy na uwadze potrzeby i wymagania klienta. Upewnij się, że nie znajdziesz w internecie identycznego rozwiązania jak twoje.

Responsywność strony

Każda strona stworzona dla naszych klientów jest zgodna z najnowszym standardem Responsive Web Development (RWD). W rezultacie otrzymujesz funkcjonalną stronę internetową, która jest wygodnie używana na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety lub telefony, niezależnie od wybranego rozmiaru ekranu.

Stały kontakt z zespołem

Zdecyduj w jakim stopniu chcesz uczestniczyć w procesie projektowania i tworzenia Twojej strony. Możesz na bieżąco śledzić kolejne etapy naszej pracy i brać czynny udział w obu etapach.

Hosting i certyfikaty

W EuropeID znajdziesz wszystkie niezbędne rozwiązania, które zapewnią pełną bezpieczeństwo Twojej strony. Oferujemy Ci hosting internetowy oraz wysokiej jakości certyfikaty SSL.

Optymalizacja i Modernizacja

Posiadasz stronę internetową, która jest stara i nieefektywna? Proponujemy Ci odświeżenie jej wyglądu, zmniejszenie czasu ładowania strony, kompatybilność z najnowszymi standardami – zwiększ komfort swój oraz swoich klientów.

Najnowsze technologie

Przy tworzeniu każdej strony internetowej korzystamy z najnowszych technologii oraz sprawdzonych wzorców projektowych, które są ciągle aktualizowane i rozwijane.

Wybrane projekty

Potrzebujesz wyceny? Proszę wypełnić formularz

Kontakt
Proszę czekać...