Wyszukiwarka Whois Wyspy Świętego Tomasza i Książęca - przeszukaj Wysp Świętego Tomasza i Książęcej nazwy domen

Sprawdź Wysp Świętego Tomasza i Książęcej bazy danych whois dla dowolnej nazwy domeny w kraju Wyspy Świętego Tomasza i Książęca - sprawdź Wysp Świętego Tomasza i Książęcej serwery nazw i własciciela domeny

Szukaj domen
Szukaj na stronie
WHOIS
Wyszukuj globalnie z ponad 450 różnych domen
Przeszukaj wszystkie strony w serwisie
TLDs Aktualności FAQ
Wpisz nazwę domeny aby sprawdzić bazę danych WHOIS.
Wyszukiwarka domen whois w kraju Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

Proszę wpisać nazwę domeny powyżej w polu wyszukiwania, aby pobrać informacjie Whois.

Co to jest WHOIS?

Darmowe narzędzie Whois

Zlokalizuj dane o każdej nazwie domeny lub stronie www. Obszerna baza danych domen Najwyższego Poziomu - whois to informacje o dowolnej dostępnej domenie. Skorzystaj z zalet naszych narzędzi do wyszukiwania i sprawdzania nazw domen.

Co to jest WHOIS?

Protokół Kontroli Transmosji (TCP - Transmission Control Protocol), opiera się na wysyłaniu pytań i odbieraniu odpowiedź. Protokół ten jest powszechnie używany do wysyłania zapytań do baz danych DNS w celu identyfikacji właściciela domeny, adresu IP lub innych informacji kontaktowych.

Protokół WHOIS początkowo był opracowany do użytku w wierszu poleceń. Obecnie w sieci istnieje duża liczba narzędzi, które mogą być zastosowane do struktury stron www, które sprawiają, że znalezienie informacji o domenie lub adresie IP jest możliwe w prosty sposób przez wypełnienie formularza. Jednak podstawą tych narzędzi jest funkcjonalność oryginalnego protokołu WHOIS i nie zastąpiły one wcześniejszego narzędzia jakim jest wiersza poleceń, który jest nadal powszechnie wykorzystywane przez administratorów serwerów.

Sprawdź informacje Whois dla innych domen

Proszę wybrać inną domenę do sprawdzenia Whois:
Alternatywne końcówki Wysp Świętego Tomasza i Książęcej
.ST
Zrzut ekranu strony

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat domen w kraju Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, prosimy o kontakt pod adresem lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...