Wyszukaj i zarejestruj domenę .CA bez fizycznej obecności w Kanada

Rejestracja domen kanadyjskie z przedstawicielstwem lokalnym, usługa Local Trustee dostępna

.CA przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi mieć siedzibę w Kanada, lub posiadać kanadyjskie znak towarowy. EuropeID również oferuje rejestrację z pełnomocnictwem poprzez naszego kanadyjskie przedstawiciela.

Opłata roczna: EUR 160.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 0.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .CA

Ubiegający się musi mieć siedzibę w Kanada, lub posiadać kanadyjskie znak towarowy. Posiadacze kanadyjskie znaków towarowych nie potrzebują lokalnego adresu, lecz musi być podany numer znaku towarowego. EuropeID oferuje również rejestrację z pełnomocnictwem poprzez naszego kanadyjskie przedstawiciela.Po prostu złóż zamówienie na nazwę domeny i wybierz usługę Local Presence Service przy finalizacji zamówienia.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .CA i Kanada
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Kanada?
TAK
Posiadacz nazwy domeny musi mieć siedzibę w Kanada lub posiadać kanadyjskie znak handlowy. Jeśli nie masz przedstawicielstwa lokalnego, możesz skorzystać z naszej usługi Local Presence Service w Kanada.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Kanada?
NIE
Nie, posiadanie lokalnego kontaktu administracyjnego dla domeny nie jest warunkiem koniecznym do rejestracji domeny w końcówce .CA.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Kanada?
TAK
Znaki handlowe są użyteczne. Jednakże, znak handlowy musi być w pełni zarejestrowany w Kanada.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
TAK
Znaki alfabetu francuskiego są dostępne.

Oferowany schemat IDN zawiera następujące znaki:
[éëêèâàæôœùûüçîïÿ]
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .CA?
YES
W zasadzie, możesz wybrać każdą nazwę domeny. Niektóre wybrane nazwy domeny są zabronione lub zastrzeżone przez rejestr domeny kanadyjskie ze względów technicznych, etycznych lub narodowych.Ubiegający się musi zweryfikować, że według posiadanej wiedzy, rejestracja lub użytkowanie nazwy domeny nie narusza rejestrowanych lub nierejestrowanych praw osób trzecich do nazwy domeny, oraz nie narusza prawa kanadyjskiego.
Jak długo trwa rejestracja domeny .CA?
1 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .CA w kraju Kanada dokonywana jest w ciągu 1 dnia. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny kanadyjskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .CA?
2
Niemożliwa jest rejestracja domen .CA z mniej niż 2 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .CA?
59
Niemożliwa jest rejestracja domen .CA z więcej niż 59 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .CA?
TAK, bez ograniczeń
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .CA.
Czy przed rejestracją domeny muszę skonfigurować swoje serwery nazw (DNS)?
NIE
Nie ma potrzeby konfigurowania serwerów nazw przed rejestracją domen .CA.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Kanada?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Kanada w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .CA:

Przedstawicielstwo lokalne dla kanadyjskie domen .CA

Zwróć uwagę, że usługa Trustee Service w Kanada jest oferowana nieodpłatnie!
Jeśli nie masz lokalnego przedstawiciela w Kanada, a chciałbyś zarejestrować domenę .CA, po prostu wybierz Local Presence/Trustee Service podczas składania zamówienia.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen kanadyjskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .CA

Dopuszczalne typy domen .CA:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .CA. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Kanada:

Wszystkie nazwy domenowe .CA mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen kanadyjskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla kanadyjskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .CA, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Kanada – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w Terms & Conditions

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj kanadyjskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .CA rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Kanada.

Przetrzymywanie kanadyjskie nazw domenowych .CA z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .CA w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .CA z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .CA z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen kanadyjskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .CA  Domeny .CA

Końcówka: .CA
Kraj: Kanada
Lokacja: Ameryka Północna i Środkowa
.CA ocena informacji:
4.8 / 5 w 214 głosach
Oceń informacje:

Przedstawicielstwo lokalne lub znak handlowy są wymagane

Ubiegający się musi mieć siedzibę w Kanada, lub posiadać kanadyjskie znak towarowy. EuropeID również oferuje rejestrację z pełnomocnictwem poprzez naszego kanadyjskie przedstawiciela.

.CA cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 160.00
Odnowienie: EUR 160.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 0.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .CA to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay American Express RuPay
Bc  Diners Club International Discover Troy
wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki kanadyjskie

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .CA, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...