Jak zarejestrować domeny z przedstawicielstwem lokalnym w Australia?

Domeny australijskie dla firm spoza Australia, dostępna usługa Local Presence Service

.ORG.AU przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi być organizacją non-profit z siedzibą w Australii.

Opłata roczna: EUR 215.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .ORG.AU

Ubiegający się musi być organizacją non-profit z siedzibą w Australii. Dokumentacja wymagana. EuropeID nie oferuje usługi Trustee Service dla nazw w tej domenie.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .ORG.AU i Australia
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Australia?
TAK
Ubiegający się musi być firmą australijską lub posiadaczem (lub wnioskodawcą) znaku towarowego. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Local Presence/Trustee Service dla tej domeny.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Australia?
TAK
Tak, aby zarejestrować domenę w końcówce .ORG.AU potrzebna jest osoba wyznaczona do kontaktów administracyjnych rezydująca w kraju Australia.
W przypadku braku takiej osoby, EuropeID może udostępnić lokalny kontakt administracyjny poprzez usługę Lokalnego Agenta dla domeny .ORG.AU w Australia.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Australia?
TAK
Zagraniczni posiadacze lub wnioskodawcy o Australijskie znaki handlowe mogą zarejestrować identyczne nazwy w domenie .COM.AU
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .ORG.AU ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .ORG.AU?
N/A
Istnieją pewne restrykcje dotyczące niektórych nazw domen w kraju Australia. Jeśli planujesz zarejestrować domenę z nazwą słownikową w rozszerzeniu .ORG.AU, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia możliwości rejestracji.
Jak długo trwa rejestracja domeny .ORG.AU?
3 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .ORG.AU w kraju Australia dokonywana jest w ciągu [RegTime]. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny australijskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .ORG.AU?
3
Niemożliwa jest rejestracja domen .ORG.AU z mniej niż [MinLength] znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .ORG.AU?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .ORG.AU z więcej niż [MaxLength] znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .ORG.AU?
TAK, bez ograniczeń
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .ORG.AU.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Australia?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Australia w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .ORG.AU:

Przedstawicielstwo lokalne dla australijskie domen .ORG.AU

Zwróć uwagę, że usługa Trustee Service w Australia jest oferowana nieodpłatnie!
Jeśli nie masz lokalnego przedstawiciela w Australia, a chciałbyś zarejestrować domenę .ORG.AU, po prostu wybierz Local Presence/Trustee Service podczas składania zamówienia.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen australijskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .ORG.AU

Dopuszczalne typy domen .ORG.AU:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .ORG.AU. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Australia:

Wszystkie nazwy domenowe .ORG.AU mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen australijskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla australijskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .ORG.AU, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Australia – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w [TERMS]

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj australijskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .ORG.AU rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Australia.

Przetrzymywanie australijskie nazw domenowych .ORG.AU z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .ORG.AU w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .ORG.AU z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .ORG.AU z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen australijskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .ORG.AU  Domeny .ORG.AU

Końcówka: .ORG.AU
Kraj: Australia
Lokacja: Azja
.ORG.AU ocena informacji:
4.8 / 5 w 346 głosach
Oceń informacje:

Lokalna organizacja jest wymagana

Ubiegający się musi być organizacją non-profit z siedzibą w Australii.

.ORG.AU cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 215.00
Odnowienie: EUR 215.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .ORG.AU to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay RuPay Bc
 Diners Club International Discover Troy wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki australijskie
Najnowsze wiadomości

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .ORG.AU, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...