Wyszukaj i zarejestruj domenę .CO.TH bez fizycznej obecności w Tajlandia

Rejestracja domen tajskie z przedstawicielstwem lokalnym, usługa Local Trustee dostępna

.CO.TH przepisy w skrócie:

Firma lokalna lub międzynarodowy (nie tajski) znak handlowy są wymagane. Znak handlowy może być zarejestrowany w każdym kraju na świecie przy wykorzystaniu usługi Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Służymy pomocą w rejestracji znaku handlowego, codziennie, w jednorazowa oferta w cenie 200 USD. Po więcej szczegółów, prosimy o kontakt.

Opłata roczna: EUR 289.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 241.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .CO.TH

Przedstawicielstwo lokalne lub międzynarodowy znak handlowy jest wymagany. Właściciel znaku jak i sam znak handlowy może być z każdego kraju na świecie w kombinacji z naszą usługą Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Służymy pomocą w rejestracji znaku handlowego, codziennie, w jednorazowej cenie około 100-150 USD.PRZEPISY DOTYCZĄCE .CO.TH:

Z usługą Trustee Service przedstawicielstwo lokalne w żadnej formie nie jest konieczne, aby zarejestrować nazwę w domenie CO.TH w Tajlandii.

Jedynym wymaganiem jest aby nazwa domeny była identyczna ze znakiem handlowym zarejestrowanym gdziekolwiek na świecie.

Na przykład, znak towarowy zarejestrowany w USA, w którymś ze stanów USA, w Wielkiej Brytanii, EU/OHIM, Beneluksie, Japonii, Południowej Afryce czy Danii kwalifikowałby się do rejestracji odpowiadającej mu nazwy w domenie .CO.TH.Jeśli nie posiadasz identycznego znaku handlowego, służymy pomocą w rejestracji takowego w Tajlandii lub przez specjalistyczne biuro, które usługi rejestracji znaków handlowych sprawnie załatwia. Istnieją różne rozwiązania przy rejestracji znaków handlowych, najszybsze i najmniej kosztowne z nich to rejestracja codzienna w cenie około 100-150 USD. Rejestracja znaku towarowego w Tajlandii zajmuje więcej czasu, zazwyczaj 30-45 dni. Po bardziej szczegółowe informacje, proszę kontaktować się mailowo lub telefonicznie.Ani znak towarowy, ani jego posiadacz, ani ubiegający się o nazwę domeny nie musi pochodzić z Tajlandii. Przedstawicielstwo lokalne będzie zapewnione w ramach naszej usługi Trustee Service. Znak handlowy i nazwa domeny muszą być identyczne. Spacje mogą być usunięte lub zastąpione myślnikami.Obecnie nie ma limitu ilości nazw w domenie .CO.TH rejestrowanych przez klienta, pod warunkiem, że odpowiadają one identycznym znakom handlowym.

Znaki handlowe muszą być w pełni zarejestrowane. Wnioski nie są wystarczające.PROCEDURY, DOMENY .CO.TH, TAJLANDIA:

Aby zarejestrować nazwę w domenie .CO.TH w oparciu o zagraniczny znak handlowy, potrzebne są skany następujących dokumentów:1) Akt ustanowienia spółki ubiegającego się (musi to być ta sama firma, która jest posiadaczem znaku handlowego, w przeciwnym wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt)

2) Świadectwo rejestracji zagranicznego znaku towarowego (nie tajskiego)

3) Podpisane pełnomocnictwo pisemne (Power of Attorney (POA)) (możemy przesłać wzór)Note 1: Jeśli Akt ustanowienia spółki i/lub Świadectwo rejestracji znaku handlowego nie są w języku angielskim, należy dołączyć tłumaczenie na język angielski.Note 2: Pełnomocnictwo pisemne (POA) musi być wydrukowane na papierze firmowym ubiegającego się o nazwę domeny.

Nazwisko osoby podpisującej pełnomocnictwo, musi widnieć na świadectwie działalności spółki (Business Certificate) jako osoby upoważnionej. Alternatywnie, jeśli żadne nazwiska nie widnieją na świadectwie Business Certificate, sygnatariusz musi być Prezesem, Wiceprezesem, Kierownikiem lub Menedżerem spółki. Proszę upewnić się, że tytuł sygnatariusza widnieje na pełnomocnictwie..CO.TH ZASADY TWORZENIA NAZW:

Nazwa domeny i znaku towarowego musi być identyczna.

Jeśli znak towarowy składa się z kilku słów, spacje mogą być usunięte lub zastąpione myślnikami (-)..CO.TH KATEGORIE ZASTRZEŻONYCH NAZW DOMEN:

Poza wymienionymi poniżej, nie ma restrykcji i ograniczeń, pod warunkiem, że nazwy domeny nie naruszają w oczywisty sposób praw lokalnych lub praw osób trzecich.

Każdy nowy wniosek zostanie starannie zbadany w procesie sprzedaży.

- Pornografia (jeśli zakres tego zastrzeżenia nie jest jasny, prosimy o skontaktowanie się z nami)

- Hazard (jeśli zakres tego zastrzeżenia nie jest jasny, prosimy o skontaktowanie się z nami)

- Jakiekolwiek odniesienia do króla Tajlandii, jego rodziny lub posiadłości.

- Słowa, które są wulgarne lub o charakterze oszczerczym w szerokim znaczeniu

- Lokacje geograficzne w Tajlandii

- Słowa, które mogą urazić grupy religijne
- Słowa w konflikcie ze znanymi markami lub tajskimi firmami oraz znakami towarowymi

- Podstawowe terminy z wiązane z internetem lub komputerami (jeśli zakres zastrzeżeń nie jest jasny, prosimy o skontaktowanie się z nami)Spamowanie jest nie do zaakceptowania. Tajski rejestr domen bez uprzedzenia zawiesi lub anuluje nazwy, które okażą się związane z działalnością taką jak spamming, phishing lub innymi czynnościami uznawanymi jako nielegalne w Tajlandii.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .CO.TH i Tajlandia
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Tajlandia?
TAK
Tak, lub międzynarodowy znak handlowy. EuropeID offeruje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .CO.TH, dostępną dla posiadaczy międzynarodowych znaków handlowych. Znak handlowy może być z każdego kraju na świecie. Służymy pomocą w rejestracji znaków handlowych, z dnia na dzień, w specjalnej cenie około 100-150 USD.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Tajlandia?
TAK
Kontakt administracyjny będzie zapewniony w ramach naszej usługi Trustee Service.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Tajlandia?
TAK
Jakikolwiek znak handlowy może być użyty jako podstawa do rejestracji identycznej nazwy w domenie .CO.TH w połączeniu z naszą usługą Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Na przykład, znaki handlowe zarejestrowane w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii lub Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrzenego (ang. OHIM) kwalifikują się. Ani znak handlowy, jego właściciel ani ubiegający się o nazwę domeny nie muszą pochodzić z Tajlandii lub mieć w niej przedstawicielstwo. To wszystko zapewnione zostanie w ramach naszej usługi Trustee Service. Znak handlowy i nazwa domeny muszą być identyczne. Spacje można pominąć lub zastąpić myślnikami.Jeśli nie posiadasz odpowiedniego znaku handlowego, oferujemy pomoc w rejestracji znaku w Tajlandii lub poprzez biuro specjalizujące się w szybkiej rejestracji znaków handlowych. Istnieją różne rozwiązania dotyczące rejestracji znaków handlowych, z najszybszą i najmniej kosztowną rejestracją w ciągu jednego dnia w wyjątkowej cenie około 100-150 USD. Rejestracja znaku handlowego w Tajlandii trwa dłużej, zazwyczaj 30-45 dni. Znaki handlowe muszą być w pełni zarejestrowane. Złożenie wniosku jest niewystraczające.

Po więcej informacji proszę kontaktować się drogą telefoniczną lub mailową.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .CO.TH ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .CO.TH?
YES
Tak, dopóki dokładnie odpowiadają miedzynarodowemu zastrzeżonemu znakowi handlowemu z jakiegokolwiek kraju. Jeśli Twoja nazwa domeny związana jest z erotyką lub hazardem i chciałbyś skorzystać z naszej usługi Trustee Service, prosimy o skontaktowanie się z nami po wstępne zatwierdzenie.
Jak długo trwa rejestracja domeny .CO.TH?
2 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .CO.TH w kraju Tajlandia dokonywana jest w ciągu [RegTime]. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny tajskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .CO.TH?
2
Niemożliwa jest rejestracja domen .CO.TH z mniej niż [MinLength] znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .CO.TH?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .CO.TH z więcej niż [MaxLength] znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .CO.TH?
TAK, bez ograniczeń
Lokalna firma może zarejestrować jedną nazwę domeny. Jednakże, właściciele międzynarodowych znaków handlowych mogą zarejestrować nieograniczoną liczbę nazw pod warunkiem, że są one odpowiednikiem znaku handlowego zarejestrowanego w jakimkolwiek kraju. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego znaku handlowego, służymy pomocą w rejestracji. Koszt rejestracji w granicach 100-150 USD.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Tajlandia?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Tajlandia w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .CO.TH:

Przedstawicielstwo lokalne dla tajskie domen .CO.TH

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen tajskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .CO.TH

Dopuszczalne typy domen .CO.TH:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .CO.TH. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Tajlandia:

Wszystkie nazwy domenowe .CO.TH mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen tajskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla tajskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .CO.TH, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Tajlandia – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w [TERMS]

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj tajskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .CO.TH rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Tajlandia.

Przetrzymywanie tajskie nazw domenowych .CO.TH z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .CO.TH w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .CO.TH z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .CO.TH z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen tajskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .CO.TH  Domeny .CO.TH

Końcówka: .CO.TH
Kraj: Tajlandia
Lokacja: Azja
.CO.TH ocena informacji:
4.9 / 5 w 377 głosach
Oceń informacje:

Międzynarodowy znak handlowy lub firma lokalna wymagane.

Firma lokalna lub międzynarodowy (nie tajski) znak handlowy są wymagane. Znak handlowy może być zarejestrowany w każdym kraju na świecie przy wykorzystaniu usługi Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Służymy pomocą w rejestracji znaku handlowego, codziennie, w jednorazowa oferta w cenie 200 USD. Po więcej szczegółów, prosimy o kontakt.

.CO.TH cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 289.00
Odnowienie: EUR 289.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 241.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .CO.TH to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay RuPay Bc
 Diners Club International Discover Troy wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki tajskie
Najnowsze wiadomości

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .CO.TH, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...