Wyszukaj i zarejestruj domenę .COM.CY bez fizycznej obecności w Cypr

Rejestracja domen cypryjskie z przedstawicielstwem lokalnym, usługa Local Trustee dostępna

.COM.CY przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi być firmą saudyjską, obywatelem lub stałym rezydentem Arabii Saudyjskiej.

Opłata roczna: EUR 98.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 149.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .COM.CY

Ubiegający się musi być firmą saudyjską, obywatelem lub stałym rezydentem Arabii Saudyjskiej.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .COM.CY i Cypr
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Cypr?
TAK
Ubiegający się musi być firmą cypryjską lub osobą prywatną na stałe zamieszkałą na Cyprze. Firmy mogą zarejestrować do 10 nazw domen. Osoby indywidualne muszą być co najmniej w wieku lat 18, być stałymi rezydentami Cypru i mogą zarejestrować tylko jedną nazwę domeny. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Trustee Service klientom, którzy nie mają przedstawicielstwa lokalnego na Cyprze.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Cypr?
TAK
Tak, aby zarejestrować domenę w końcówce .COM.CY potrzebna jest osoba wyznaczona do kontaktów administracyjnych rezydująca w kraju Cypr.
W przypadku braku takiej osoby, EuropeID może udostępnić lokalny kontakt administracyjny poprzez usługę Lokalnego Agenta dla domeny .COM.CY w Cypr.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Cypr?
NIE
Niestety, dostęp do domen w końcówce .COM.CY nie jest ułatwiony ani poprzez rejestrację znaków handlowych w kraju Cypr, ani w żadnym innym miejscu.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .COM.CY ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .COM.CY?
YES
Brak restrykcji, jednakże ogólnie rejestr odpowiedzialny za domeny cypryjskie może mieć listę nazw geograficznych, politycznych i innych, które są zastrzeżone/zarezerwowane i stąd nie mogą być one zarejestrowane.
Jak długo trwa rejestracja domeny .COM.CY?
14 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .COM.CY w kraju Cypr dokonywana jest w ciągu 14 dni. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny cypryjskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .COM.CY?
3
Niemożliwa jest rejestracja domen .COM.CY z mniej niż 3 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .COM.CY?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .COM.CY z więcej niż 63 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .COM.CY?
TAK , 10
Wyjątki mogą być brane pod uwagę w celu udostępnienia rejestracji dodatkowych nazw domen w przypadku udowodnienia potrzeby zarejestrowania dodatkowych nazw.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Cypr?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Cypr w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .COM.CY:

Przedstawicielstwo lokalne dla cypryjskie domen .COM.CY

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen cypryjskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .COM.CY

Dopuszczalne typy domen .COM.CY:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .COM.CY. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Cypr:

Wszystkie nazwy domenowe .COM.CY mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen cypryjskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla cypryjskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .COM.CY, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Cypr – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w Terms & Conditions

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj cypryjskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .COM.CY rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Cypr.

Przetrzymywanie cypryjskie nazw domenowych .COM.CY z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .COM.CY w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .COM.CY z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .COM.CY z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen cypryjskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .COM.CY  Domeny .COM.CY

Końcówka: .COM.CY
Kraj: Cypr
Lokacja: Bliski Wschód
.COM.CY ocena informacji:
4.9 / 5 w 207 głosach
Oceń informacje:

Firma zarejestrowana lokalnie jest wymagana.

Ubiegający się musi być firmą saudyjską, obywatelem lub stałym rezydentem Arabii Saudyjskiej.

.COM.CY cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 98.00
Odnowienie: EUR 98.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 149.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .COM.CY to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay American Express RuPay
Bc  Diners Club International Discover Troy
wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki cypryjskie

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .COM.CY, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...