Rejestracja domen .JO bez fizycznej obecności w Jordania

Domeny Jordanu z przedstawicielstwem lokalnym, dostępna usługa Local Presence Service

.JO przepisy w skrócie:

Dla ubiegających się z zagranicy, lokalny kontakt administracyjny jest wymagany. EuropeID może go zapewnić w ramach naszej usługi Trustee Service. Nazwy domeny muszą być identyczne z nazwą firmy ubiegającego się lub zgadzać się z nazwą znaku handlowego zarejestrowanego w każdym kraju.

Opłata roczna: EUR 187.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 281.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .JO

Dla ubiegających się z zagranicy, lokalny kontakt administracyjny jest wymagany. EuropeID może go zapewnić w ramach naszej usługi Trustee Service. Nazwy domeny muszą być identyczne z nazwą firmy ubiegającego się lub zgadzać się z nazwą znaku handlowego zarejestrowanego w każdym kraju.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .JO i Jordania
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Jordania?
NIE
Ubiegający się z zagranicy mogą zarejestrować nazwę w domenie .JO pod własną nazwą/nazwiskiem, lecz muszą wyznaczyć lokalny kontakt administracyjny.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Jordania?
TAK
Lokalny kontakt administracyjny w Jordanii możemy zapewnić w ramach usługi Trustee Service oferowanej przez EuropeID.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Jordania?
TAK
Nazwa domeny powinna być ekwiwalentem nazwy firmy lub zastrzeżonego znaku handlowego z jakiegokolwiek kraju.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .JO ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .JO?
N/A
Istnieją pewne restrykcje dotyczące niektórych nazw domen w kraju Jordania. Jeśli planujesz zarejestrować domenę z nazwą słownikową w rozszerzeniu .JO, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia możliwości rejestracji.
Jak długo trwa rejestracja domeny .JO?
30 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .JO w kraju Jordania dokonywana jest w ciągu [RegTime]. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny Jordanu po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .JO?
2
Niemożliwa jest rejestracja domen .JO z mniej niż 2 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .JO?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .JO z więcej niż 63 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .JO?
TAK, bez ograniczeń
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .JO.
Czy przed rejestracją domeny muszę skonfigurować swoje serwery nazw (DNS)?
TAK
Jeśli chcesz korzystać ze swoich serwerów nazw (DNS), wszystkie wskazane serwery muszą być skonfigurowane poprawnie i odpowiadać dla wybranej domeny.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Jordania?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Jordania w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .JO:

Przedstawicielstwo lokalne dla Jordanu domen .JO

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen Jordanu, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .JO

Dopuszczalne typy domen .JO:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .JO. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Jordania:

Wszystkie nazwy domenowe .JO mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen Jordanu nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla Jordanu domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .JO, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Jordania – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w [TERMS]

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj Jordanu znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .JO rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Jordania.

Przetrzymywanie Jordanu nazw domenowych .JO z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .JO w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .JO z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .JO z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen Jordanu lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .JO  Domeny .JO

Końcówka: .JO
Kraj: Jordania
Lokacja: Bliski Wschód
.JO ocena informacji:
4.8 / 5 w 396 głosach
Oceń informacje:

Dla ubiegających się z zagranicy, lokalny kontakt administracyjny jest wymagany. EuropeID może go zapewnić w ramach naszej usługi Trustee Service. Nazwy domeny muszą być identyczne z nazwą firmy ubiegającego się lub zgadzać się z nazwą znaku handlowego zarejestrowanego w każdym kraju.

.JO cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 187.00
Odnowienie: EUR 187.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 281.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .JO to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay RuPay Bc
 Diners Club International Discover Troy wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki Jordanu
Najnowsze wiadomości

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .JO, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...