Jak zarejestrować domeny z przedstawicielstwem lokalnym w Kuwejt?

Domeny kuwejckie dla firm spoza Kuwejt, dostępna usługa Local Presence Service

.ORG.KW przepisy w skrócie:

Ubiegający się z zagranicy mogą zarejestrować nazwę swojej firmy, organizacji, organizacji pozarządowej non-profit, lub znaku handlowego w domenie .ORG.KW. Znaki handlowe mogą pochodzić z każdego kraju. Możliwe jest skrócenie nazwy firmy lub organizacji. Lokalny kontakt administracyjny musi być wyznaczony. W miarę potrzeb zapweniamy kontakt administracyjny nieodpłatnie w ramach naszej usługi Trustee Service/Local Presence dla nazw w domenach kuwejckich. Proszę wybrać darmową usługę Trustee Service przy finalizacji zakupu nazwy domeny.

Opłata roczna: EUR 236.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 0.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .ORG.KW

Dostępne zarówno dla lokalnych kuwejckich jak i zagranicznych organizacji i firm oraz miejscowych osób indywidualnych. Ubiegający się o nazwy w domenie .ORG.KW z zagranicy mogą zarejestrować dokładną nazwę swojej organizacji lub firmy, części nazwy lub nazwę skrótową organizacji lub firmy. Dozwolona jest też rejestracji nazw w domenie .ORG.KW, które są identyczne z nazwą znaku handlowego. Znak handlowy musi być w pełni zarejestrowany, lecz nie koniecznie w Kuwejcie. Znaki handlowe mogą być z każdego kraju lub regionu, np. US, UK, EU/OHIM lub znaki systemu madryckiego. Dokumentacja będzie wymagana. Prześlemy Ci list intencyjny oraz pełnomocnictwo pisemne, które należy podpisać.Lokalny kontakt administracyjny musi być wyznacznony. Jeśli nie masz swojego kontaktu, możemy go zapewnić nieodpłatnie w ramach naszej usługi Trustee Service/Local Presence dla nazw w domenach kuwejckich. Wybierz darmową usługę Trustee Service przy finalizacji zakupu nazwy w domenie .ORG.KW.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .ORG.KW i Kuwejt
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Kuwejt?
NIE
Tylko lokalny kontakt administracyjny jest wymagany. Zapewniamy go nieodpłatnie w ramach naszej usługi Trustee Service dla nazw w domenie .ORG.KW w Kuwejcie.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Kuwejt?
TAK
Tak. Ta usługa jest oferwana nieodpłatnie jako integralna część rejestracji nazw domeny. Świadczona jest w ramach naszej usługi Trustee Service dla nazw w domenie .ORG.KW w Kuwejcie.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Kuwejt?
TAK
Wybrana nazwa w domenie .ORG.KW musi w części odpowiadać zarejestrowanej nazwie Twojej firmy lub, jako alternatywa, zastrzeżonego znaku handlowego. Znak handlowy może być z każdego kraju i nie musi być uznawany w Kuwejcie.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .ORG.KW ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .ORG.KW?
NO
Wymagane jest, aby wybrana nazwa w domenie .ORG.KW odpowiadała nazwie Twojej firmy, częściom nazwy firmy, skróconej formie nazwy firmy lub nazwie zastrzeżonego znaku firmowego (łącznie ze znakami handlowymi spoza Kuwejtu).
Jak długo trwa rejestracja domeny .ORG.KW?
7 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .ORG.KW w kraju Kuwejt dokonywana jest w ciągu [RegTime]. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny kuwejckie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .ORG.KW?
3
Niemożliwa jest rejestracja domen .ORG.KW z mniej niż [MinLength] znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .ORG.KW?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .ORG.KW z więcej niż [MaxLength] znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .ORG.KW?
TAK, bez ograniczeń
Brak ograniczeń pod warunkiem, że zasady dotyczące nazw domen w końcówce .ORG.KW opisane w innej zakładce są przestrzegane.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Kuwejt?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Kuwejt w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .ORG.KW:

Przedstawicielstwo lokalne dla kuwejckie domen .ORG.KW

Zwróć uwagę, że usługa Trustee Service w Kuwejt jest oferowana nieodpłatnie!
Jeśli nie masz lokalnego przedstawiciela w Kuwejt, a chciałbyś zarejestrować domenę .ORG.KW, po prostu wybierz Local Presence/Trustee Service podczas składania zamówienia.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen kuwejckie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .ORG.KW

Dopuszczalne typy domen .ORG.KW:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .ORG.KW. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Kuwejt:

Wszystkie nazwy domenowe .ORG.KW mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen kuwejckie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla kuwejckie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .ORG.KW, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Kuwejt – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w [TERMS]

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj kuwejckie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .ORG.KW rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Kuwejt.

Przetrzymywanie kuwejckie nazw domenowych .ORG.KW z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .ORG.KW w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .ORG.KW z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .ORG.KW z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen kuwejckie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .ORG.KW  Domeny .ORG.KW

Końcówka: .ORG.KW
Kraj: Kuwejt
Lokacja: Bliski Wschód
.ORG.KW ocena informacji:
4.8 / 5 w 378 głosach
Oceń informacje:

Ubiegający się z zagranicy mogą zarejestrować nazwę swojej firmy, organizacji, organizacji pozarządowej non-profit, lub znaku handlowego w domenie .ORG.KW. Znaki handlowe mogą pochodzić z każdego kraju. Możliwe jest skrócenie nazwy firmy lub organizacji. Lokalny kontakt administracyjny musi być wyznaczony. W miarę potrzeb zapweniamy kontakt administracyjny nieodpłatnie w ramach naszej usługi Trustee Service/Local Presence dla nazw w domenach kuwejckich. Proszę wybrać darmową usługę Trustee Service przy finalizacji zakupu nazwy domeny.

.ORG.KW cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 236.00
Odnowienie: EUR 236.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 0.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .ORG.KW to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay RuPay Bc
 Diners Club International Discover Troy wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki kuwejckie
Najnowsze wiadomości

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .ORG.KW, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...