Wyszukaj i zarejestruj domenę .OM bez fizycznej obecności w Oman

Rejestracja domen Omanu z przedstawicielstwem lokalnym, usługa Local Trustee dostępna

.OM przepisy w skrócie:

Usługa Lokalnego Agenta jest wymagana. Jednakże, EuropeID dodatkowo oferuje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .OM w Omanie.

Opłata roczna: EUR 140.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 187.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .OM

Przedstawicielstwo lokalne wymagane. EuropeID dodatkowo oferuje usługę lokalnego przedstawiciela przy rejestracji nazw w domenie .OM w Omanie. Usługa pozwala każdemu ubiegającemu się z każdego kraju zarejestrować nazwę w domenie .OM.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .OM i Oman
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Oman?
TAK
Ubiegający się muszą mieć przedstawicielstwo lokalne w Omanie. Jako alternatywa, możesz skorzystać z usługi Local Presence/Trustee Service, która Ci zapewni przedstawicielstwo lokalne w Omanie.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Oman?
TAK
Kontakt administracyjny musi być mieszkańcem Omanu. EuropeID może to zapewnić jeśli wybierzesz usługę Trustee Service przy rejestracji nazw w domenie .OM.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Oman?
NIE
Wybrana nazwa w domenie drugiego poziomu .OM powinna być oczywistą pochodną oficjalnej nazwy firmy wnioskodawcy, jednego z jego zastrzeżonych znaków handlowych, lub powinna reprezentować jedną z oferowancyh usług lub działalności.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .OM ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .OM?
YES
Jednakże, Twoja wybrana nazwa w domenie .OM powinna odpowiadać nazwie Twojej firmy, zastrzeżonego znaku handlowego z każdego kraju, lub nazwie usługi lub działalności gospodarczej.
Jak długo trwa rejestracja domeny .OM?
14 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .OM w kraju Oman dokonywana jest w ciągu [RegTime]. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny Omanu po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .OM?
3
Niemożliwa jest rejestracja domen .OM z mniej niż 3 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .OM?
24
Niemożliwa jest rejestracja domen .OM z więcej niż 24 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .OM?
TAK, bez ograniczeń
Brak ograniczeń, jednakże w/g rejestru nazwy domeny powinny być powiązane z nazwą wnioskodawcy, znakiem handlowym lub działalnością biznesową.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Oman?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Oman w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .OM:

Przedstawicielstwo lokalne dla Omanu domen .OM

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen Omanu, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .OM

Dopuszczalne typy domen .OM:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .OM. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Oman:

Wszystkie nazwy domenowe .OM mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen Omanu nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla Omanu domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .OM, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Oman – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w [TERMS]

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj Omanu znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .OM rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Oman.

Przetrzymywanie Omanu nazw domenowych .OM z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .OM w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .OM z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .OM z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen Omanu lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .OM  Domeny .OM

Końcówka: .OM
Kraj: Oman
Lokacja: Bliski Wschód
.OM ocena informacji:
4.9 / 5 w 374 głosach
Oceń informacje:

Usługa Lokalnego Agenta jest wymagana.

Usługa Lokalnego Agenta jest wymagana. Jednakże, EuropeID dodatkowo oferuje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .OM w Omanie.

.OM cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 140.00
Odnowienie: EUR 140.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 187.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .OM to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay RuPay Bc
 Diners Club International Discover Troy wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki Omanu
Najnowsze wiadomości

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .OM, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...