Rejestracja domen .COM.AL bez fizycznej obecności w Albania

Domeny albańskie z przedstawicielstwem lokalnym, dostępna usługa Local Presence Service

.COM.AL przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi być osobą prywatną lub podmiotem z siedzibą w Albanii. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Lokalnego Agenta dla nazw w domenie .AL.

Opłata roczna: EUR 49.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 59.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .COM.AL

Ubiegający się musi być osobą prywatną lub podmiotem z siedzibą w Albanii. Kontakt administracyjny musi być rezydentem lub obywatelem Albanii.

EuropeID dodatkowo oferuje usługę Local Presence/Trustee Solution dla tej domeny, w ramach której lokalne przedstawicielstwo nie jest konieczne.Klilenci korporacyjni muszą przedłożyć następujące informacje:

- Kopia aktu ustanowienia spółki (certificate of incorporation)

- NIPT lub kod fiskalny (fiscal code)

- pole działalnościKontakt administracyjny musi przedłożyć następującą dokumentację:

- kopię paszportu, dowód tożsamości (Identity Card) lub Personal Certificate

Często zadawane pytania dotyczące domeny .COM.AL i Albania
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Albania?
TAK
Ubiegający się musi być firmą albańską. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Local Presence/Trustee Service dla tej domeny.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Albania?
TAK
Kontakt administracyjny musi być mieszkańcem lub obywatelem Albanii. Możemy to zapewnić w ramach usługi Trustee Service (jeśli stosowne).
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Albania?
NIE
Niestety, dostęp do domen w końcówce .COM.AL nie jest ułatwiony ani poprzez rejestrację znaków handlowych w kraju Albania, ani w żadnym innym miejscu.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .COM.AL ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .COM.AL?
N/A
Istnieją pewne restrykcje dotyczące niektórych nazw domen w kraju Albania. Jeśli planujesz zarejestrować domenę z nazwą słownikową w rozszerzeniu .COM.AL, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia możliwości rejestracji.
Jak długo trwa rejestracja domeny .COM.AL?
3 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .COM.AL w kraju Albania dokonywana jest w ciągu 3 dni. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny albańskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .COM.AL?
3
Niemożliwa jest rejestracja domen .COM.AL z mniej niż 3 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .COM.AL?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .COM.AL z więcej niż 63 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .COM.AL?
TAK, bez ograniczeń
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .COM.AL.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Albania?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Albania w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .COM.AL:

Przedstawicielstwo lokalne dla albańskie domen .COM.AL

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen albańskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .COM.AL

Dopuszczalne typy domen .COM.AL:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .COM.AL. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Albania:

Wszystkie nazwy domenowe .COM.AL mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen albańskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla albańskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .COM.AL, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Albania – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w Terms & Conditions

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj albańskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .COM.AL rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Albania.

Przetrzymywanie albańskie nazw domenowych .COM.AL z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .COM.AL w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .COM.AL z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .COM.AL z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen albańskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .COM.AL  Domeny .COM.AL

Końcówka: .COM.AL
Kraj: Albania
Lokacja: Europa
.COM.AL ocena informacji:
4.9 / 5 w 192 głosach
Oceń informacje:

Ubiegający się musi być osobą prywatną lub podmiotem z siedzibą w Albanii.

Ubiegający się musi być osobą prywatną lub podmiotem z siedzibą w Albanii. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Lokalnego Agenta dla nazw w domenie .AL.

.COM.AL cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 49.00
Odnowienie: EUR 49.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 59.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .COM.AL to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay American Express RuPay
Bc  Diners Club International Discover Troy
wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki albańskie

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .COM.AL, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...