Rejestracja domen .CO.EE bez fizycznej obecności w Estonia

Domeny estońskie z przedstawicielstwem lokalnym, dostępna usługa Local Presence Service

.CO.EE przepisy w skrócie:

Brak restrykcji. CO.EE jest domeną w prywatnych rękach. Nazwa domeny będzie sub-domeną tej.

Opłata rejestracyjna: USD 0.00
Opłata roczna: USD 125.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): USD 0.00

Usługa DNS/przekierowanie stron www jest włączone, bezpłatnie.

Zastrzeżenie:

CO.EE jest rejestrem w rękach prywatnych.

Pełne przepisy dla domeny .CO.EE

.co.ee jest domeną w rękach prywatnych. Nazwa domeny będzie jej subdomeną.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .CO.EE i Estonia
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Estonia?
NIE
Nie, posiadanie lokalnej firmy w kraju Estonia nie jest wymagane do zarejestrowania domeny w końcówce .CO.EE.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Estonia?
TAK
Tak, aby zarejestrować domenę w końcówce .CO.EE potrzebna jest osoba wyznaczona do kontaktów administracyjnych rezydująca w kraju Estonia.
W przypadku braku takiej osoby, EuropeID może udostępnić lokalny kontakt administracyjny poprzez usługę Lokalnego Agenta dla domeny .CO.EE w Estonia.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Estonia?
NIE
Niestety, dostęp do domen w końcówce .CO.EE nie jest ułatwiony ani poprzez rejestrację znaków handlowych w kraju Estonia, ani w żadnym innym miejscu.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
TAK
Rejestracja domen .CO.EE zawierających znaki spoza ASCII w kraju Estonia jest możliwa.

Oferowany schemat IDN zawiera następujące znaki:
[õäöüšž]
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .CO.EE?
N/A
Istnieją pewne restrykcje dotyczące niektórych nazw domen w kraju Estonia. Jeśli planujesz zarejestrować domenę z nazwą słownikową w rozszerzeniu .CO.EE, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia możliwości rejestracji.
Jak długo trwa rejestracja domeny .CO.EE?
7 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .CO.EE w kraju Estonia dokonywana jest w ciągu 7 dni. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny estońskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .CO.EE?
2
Niemożliwa jest rejestracja domen .CO.EE z mniej niż 2 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .CO.EE?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .CO.EE z więcej niż 63 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .CO.EE?
NIE
Każdy aplikant może zarejestrować tylko jedną domenę w końcówce .CO.EE.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Estonia?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Estonia w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .CO.EE:

Szczegółowe zastrzeżenie dotyczące rejestracji domen .CO.EE:

CO.EE jest rejestrem w rękach prywatnych. Operator rejestru jest godnym zaufania usługodawcą, a EuropeID jest przekonance co do jego możliwości zapewnienia niezakłóconego ciągu usług. Jednakże, nie jesteśmy w stanie zapewnić żadnej gwarancji co do stabilności, niezawodności lub ciągłeś trwałości domeny .CO.EE TLD lub rejestru. EuropeID w żaden sposób ani w żadenj formie nie może ponosić odpowiedzialności za obecne lub przyszłe poczynania tego prywatnego rejestru. Działalność rejestru domeny .CO.EE nie jest zatwierdzona ani regulowana przez oficjalny rejestr domen estońskich.

Przedstawicielstwo lokalne dla estońskie domen .CO.EE

Zwróć uwagę, że usługa Trustee Service w Estonia jest oferowana nieodpłatnie!
Jeśli nie masz lokalnego przedstawiciela w Estonia, a chciałbyś zarejestrować domenę .CO.EE, po prostu wybierz Local Presence/Trustee Service podczas składania zamówienia.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen estońskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .CO.EE

Dopuszczalne typy domen .CO.EE:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .CO.EE. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Estonia:

Wszystkie nazwy domenowe .CO.EE mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen estońskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla estońskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .CO.EE, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Estonia – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w Terms & Conditions

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj estońskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .CO.EE rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Estonia.

Przetrzymywanie estońskie nazw domenowych .CO.EE z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .CO.EE w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .CO.EE z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .CO.EE z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen estońskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .CO.EE  Domeny .CO.EE

Końcówka: .CO.EE
Kraj: Estonia
Lokacja: Europa
.CO.EE ocena informacji:
4.9 / 5 w 77 głosach
Oceń informacje:

Brak restrykcji. CO.EE jest domeną w prywatnych rękach. Nazwa domeny będzie sub-domeną tej.

.CO.EE cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: USD 125.00
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki estońskie

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .CO.EE, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...