Wyszukaj i zarejestruj domenę .FR bez fizycznej obecności w Francja

Rejestracja domen francuskie z przedstawicielstwem lokalnym, usługa Local Trustee dostępna

.FR przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .FR.

Opłata roczna: EUR 160.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 0.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.

Pełne przepisy dla domeny .FR

Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. Ubiegający się z następujących krajów europejskich mogą zarejestrować nazwy w domenie .FR oraz innych domen rejestru AFNIC umieszczonych poniżej:

AT, BE, BG, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, AX, FR, GP, GF, MQ, RE, TF, YT, PF, NC, PM, WF, GB, GI, GR, HU, IS, IE, IT, LI, LT, LU, LV, MT, NL, NO, PL, PT, RO, SE, SI, SK, CH.Znak handlowy zarejestrowany w Unii Europejskiej lub kraju członkowskim nie jest już wystarczający aby móc zarejestrować nazwę w domenie .FR.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .FR i Francja
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Francja?
TAK
Właściciel nazwy domeny oraz kontakt administracyjny muszą mieć lokalny adres na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) . Jeśli jeden z kontaktów nie posiada lokalnego adresu, można skorzystać z naszej usługi Trustee Service dla obu kontaktów; usługa Trustee Service nie może być użyta w przypadku tylko jednego z dwu kontaktów.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Francja?
TAK
Zarówno dla posiadacza jak i kontaktu administracyjnego domeny wymagany jest lokalny adres na terytorium Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) . W przypadku gdy jeden z kontaktów nie posiada takiego adresu, można skorzystać z usługi Trustee Service zapewniając lokalny adres obu kontaktom; usługa Trustee Service nie może być użyta w celu zapewnienia adresu tylko jednemu z dwu kontaktów.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Francja?
NIE
Znak handlowy zarejestrowany w Unii Europejskiej lub państwie członkowskim już nie jest wystarczający, aby mieć prawo zarejestrować nazwę w domenie .FR. Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. Sprawdź naszą usługę Trustee Service dla wnioskodawców spoza Europy.
Czy EuropeID oferuje usługę Lokalnego Agenta, znaną również jako Lokalne Przedstawicielstwo albo Lokalny Kontakt?
TAK
Skontaktuj się z nami po więcej informacji na temat warunków, na których lokalne przedstawicielstwo w Francja jest oferowane.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Rejestracja domen IDN w końcówce .FR ze znakami spoza ASCII nie jest obecnie możliwa.
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .FR?
N/A
Istnieją pewne restrykcje dotyczące niektórych nazw domen w kraju Francja. Jeśli planujesz zarejestrować domenę z nazwą słownikową w rozszerzeniu .FR, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia możliwości rejestracji.
Jak długo trwa rejestracja domeny .FR?
1 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .FR w kraju Francja dokonywana jest w ciągu 1 dnia. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny francuskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .FR?
3
Niemożliwa jest rejestracja domen .FR z mniej niż 3 znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .FR?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .FR z więcej niż 63 znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .FR?
TAK, bez ograniczeń
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .FR.
Czy przed rejestracją domeny muszę skonfigurować swoje serwery nazw (DNS)?
TAK
Jeśli chcesz korzystać ze swoich serwerów nazw (DNS), wszystkie wskazane serwery muszą być skonfigurowane poprawnie i odpowiadać dla wybranej domeny.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Francja?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Francja w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .FR:

Przedstawicielstwo lokalne dla francuskie domen .FR

Zwróć uwagę, że usługa Trustee Service w Francja jest oferowana nieodpłatnie!
Jeśli nie masz lokalnego przedstawiciela w Francja, a chciałbyś zarejestrować domenę .FR, po prostu wybierz Local Presence/Trustee Service podczas składania zamówienia.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi przedstawicielstwa lokalnego Local Presence/Trustee Service dla domen francuskie, EuropeID, nasze lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .FR

Dopuszczalne typy domen .FR:

Domeny związane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami handlowymi mogą być zarejestrowane z naszą usługą Trustee Service dla domeny .FR. Jeśli planujesz zarejestrować domenę dotyczącą hazardu, chatu, treści erotycznych, reklam lub innych nazw w podobnych kategoriach, nazwy takie muszą być wcześniej wstępnie zaakceptowane indywidualnie i mogą wiązać się z większymi opłatami za usługę. Proszę kontaktować się mailowo na adres .

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Francja:

Wszystkie nazwy domenowe .FR mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, EuropeID dostarczy dane nazw swoich serwerów dla Twoich domen francuskie nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) dla francuskie domen z usługą Trustee Service:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .FR, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Trustee Service dla Francja – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na . Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych ogólnych warunkach prowadzenia działalności w Terms & Conditions

Ograniczenia:

EuropeID będzie oferować przedstawicielstwo lokalne (Local Presence/Trustee Service) w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma EuropeID nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj francuskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .FR rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Francja.

Przetrzymywanie francuskie nazw domenowych .FR z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .FR w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostac spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .FR z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .FR z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen francuskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .FR  Domeny .FR

Końcówka: .FR
Kraj: Francja
Lokacja: Europa
.FR ocena informacji:
4.9 / 5 w 181 głosach
Oceń informacje:

Ubiegający się musi mieć siedzibę na terytorium Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA).

Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .FR.

.FR cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 160.00
Odnowienie: EUR 160.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 0.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .FR to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay American Express RuPay
Bc  Diners Club International Discover Troy
wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki francuskie

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .FR, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...