Wyszukaj i zarejestruj domenę .NO bez fizycznej obecności w Norwegia

Rejestracja domen norweskie z przedstawicielstwem lokalnym, usługa Local Trustee dostępna

.NO przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi być firmą norweską. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Local Presence/Trustee Service klientom, którzy nie mają przedstawicielstwa w Norwegii.

Opłata roczna: EUR 118.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 118.00

Warunki rejestracji domen norweskich

W Norwegii wymagane jest, aby wnioskodawca był lokalną firmą. Lecz nie ma się czego obawiać. Jeśli Twoja firma nie ma lokalnego przedstawicielstwa w Norwegii, usługa Trustee Service oferowana przez Web Solutions zapewni Ci lokalną obecność. Mianujemy lokalnego pełnomocnika, który będzie w Twoim imieniu pełnił rolę oficjalnego użytkownika domeny.

Masz swoje przedstawicielstwo w Norwegii?

Jeśli masz firmę w Norwegii, całkowita roczna opłata wynosi EUR 118.00 p.a.
Z usługą Local Presence Service, całkowita roczna opłata wynosi EUR 118.00 plus EUR 118.00. W ceny włączone są usługi DNS service/web-forwarding.

Pełne przepisy dla domeny .NO

Aplikujący musi mieć firmę zarejestrowaną w Norwegii oraz wskazać lokalny norweski kontakt administracyjny dla domeny. EuropeID oferuje usługę Lokalnego Agenta. Usługa ta spełnia warunki rejestru dla osób bez lokalnej obecności w Norwegii.

Aby zamówić domenę z usługą Lokalny Agent, po prostu zaznacz odpowiednią opcję w koszyku podczas zamówienia.

Często zadawane pytania dotyczące domeny .NO i Norwegia
Czy wymagane jest posiadanie zarejestrowanej firmy w kraju Norwegia?
TAK
Norweski numer organizacji musi być podany. Jeśli nie masz przedstawicielstwa lokalnego, możesz skorzystać z naszej usługi Local Presence Service w Norwegii.
Czy wymagany jest lokalny kontakt administracyjny w kraju Norwegia?
TAK
Kontakt administracyjny musi być mieszkańcem Norwegii. Obcokrajowcom ubiegającym się nazwy w domenie norweskiej zapewniamy taki kontakt w ramach usługi Trustee Service.
Czy znaki towarowe mogą pomóc przy rejestracji domeny w kraju Norwegia?
NIE
Tylko firmy mogą zarejestrować nazwy w domenie NO. Niestety, znaki handlowe nie dają specjalnych możliwości rejestrowania nazw domen. Sprawdź naszą usługę Trustee Service oferowaną dla nazw w domenie .NO.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
TAK
Zestaw znaków IDN obejmuje wszystkie oficjalne języki norweskie, łącznie z Bokmål, Nynorsk (nowonorweski), języki lapońskie (North Sámi, South Sámi i Lule Sámi).

Oferowany schemat IDN zawiera następujące znaki:
[áàäčçđéèêŋńñóòôöšŧüžæøå]
Czy można rejestrować nazwy słownikowe w końcówce .NO?
YES
W zasadzie możesz wybrać każdą nazwę domeny. Niektóre wybrane nazwy domeny są zabronione lub zastrzeżone przez rejestr domeny norweskiej ze względów technicznych, etycznych lub narodowych.Ubiegający się musi zweryfikować, że według posiadanej wiedzy, rejestracja lub użytkowanie nazwy domeny nie narusza rejestrowanych lub nierejestrowanych praw osób trzecich do nazwy domeny, oraz nie narusza prawa norweskiego, a także, ostatecznie, nie stwarza nieuzasadnionego wrażenia, że jest związana z norweskim sektorem państwowym lub wykonywaniem władzy publicznej.
Jak długo trwa rejestracja domeny .NO?
1 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .NO w kraju Norwegia dokonywana jest w ciągu [RegTime]. Aplikację składamy możliwie jak najszybciej, jednakże nie możemy dać żadnych gwarancji, ponieważ nie mamy wpływu na szybkość rejestracji w rejestrze odpowiedzialnym za domeny norweskie po złożeniu aplikacji.
Jaka jest minimalna ilość dostępnych znaków w nazwie domeny .NO?
2
Niemożliwa jest rejestracja domen .NO z mniej niż [MinLength] znakami.
Jaka jest maksymalna ilość dostępnych znaków w domenie .NO?
63
Niemożliwa jest rejestracja domen .NO z więcej niż [MaxLength] znakami.
Czy możliwa jest rejestracja więcej niż jednej domeny z końcówką .NO?
TAK , 100
Organizacja norweska może zarejestrować do 100 nazw domen w końcówce .NO.
Czy przed rejestracją domeny muszę skonfigurować swoje serwery nazw (DNS)?
TAK
Jeśli chcesz korzystać ze swoich serwerów nazw (DNS), wszystkie wskazane serwery muszą być skonfigurowane poprawnie i odpowiadać dla wybranej domeny.
Czy EuropeID jest autoryzowanym rejestratorem domen .NO?
TAK
Tak, EuropID jest oficjalnym, autoryzowanym rejestratorem domen .NO w Norwegia.
Czy są dostępne inne końcówki odnoszące się do kraju Norwegia?
TAK
Tak, jest więcej końcówek domen dla kraju Norwegia w ofercie EuropeID. Niektóre mogą być dostępne bez wymogu posiadania lokalnej firmy i innych ograniczeń. Poniżej znajdziesz inne końcówki powiązane z .NO:

Przedstawicielstwo lokalne dla norweskie domen .NO

Jeśli zdecydujesz się skorzystac z naszej usługi Local Presence/Trustee Service dla domen norweskich, EuropeID, nasz lokalny oddział lub lokalny przedstawiciel przypisany celowo przez nas staną się prawomocnym posiadaczemlub kontaktem administracyjnym odpowiednich nazw w domenie .NO.Dopuszczalne typy nazw w domenie .NO:

Nazwy domeny odnoszące się do nazwy firmy, produktów, usług i znaków handlowych mogą wszystkie być zarejestrowane w ramach naszej usługi Trustee Service dla nazw w domenie .NO. Jeśli planujesz zarejestrować nazwy domeny związane z hazardem, chatem, treściami erotycznymi, reklamą lub podobnymi kategoriami nazw, nazwy takie muszą być wstępnie zatwierdzone indywidualnie i mogą wiązać się z wyższą opłatą za usługę. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na support@europeid.com.Wybór DNS dla Norwegii:

Wszystkie nazwy w domenie .NO mogą być hostowane na Twoich własnych serwerach nazw. Jeśli nie podasz konkretnych serwerów nazw, zapewnimiy DNS dla Twoich norweskich nazw domen nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika dla nazw w norweskiej domenie z pełnomocnictwem:

Natychmiast po rejestracji nazwy w domenie .NO, prześlemy Ci Certyfikat Użytkownika, który definiuje Twoje prawa i warunki, na których świadczymy usługi typu Trustee Service w Norwegii łącznie z tym, że będziesz traktowany jako pełnoprawny użytkownik nazw domen, z pełną władzą definiowania ustawień technicznych oraz zarządzania i użytkowania nazw domen.Aby zobaczyć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę skontaktować się z nami mailowo support@europeid.com. Niektóre warunki korzystania z usługi Local Presence/Trustee Service można znaleźć w zakładce z ogólnymi zasadami wpółpracy na http://terms.europeid.comOgraniczenia:
EuropeID świadczy usługę Local Presence Service “jako taką”, i nie może zapewnić żadnej gwarancji w stosunku do nieprzewidzianych zakłóceń lub przerwania usługi. Nigdy nie możemy być pociągani do odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione przez klienta, pośrednio lub bezpośrednio, nawet jeśli byliśmy uprzednio powiadomieni o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.


Zarejestruj norweski znak towarowy!

Zawsze może zaistnieć ryzyko związane z korzystaniem z przedstawicielstwa lokalnego takiego jak local presence service. Zdecydowanie zalecamy naszym klientom, aby wzmocnili status prawny swoich nazw w domenie .NO poprzez rejestrację identycznego znaku handlowego w Norwegii.Składowanie (przetrzymywanie) nazw w domenie norweskiej .NO jest niedozwolone w ramach usługi Trustee Service!

Zdecydowanie niedozwolone jest używanie naszej usługi Trustee Service dla nazw w domenie .NO w celu kupowania i odsprzedawania nazw domen. Wyjątki mogą być uwzględnione w przypadku niektórych nazw domen funkcjonalnych, w którym to przypadku pisemna umowa musi być spisana pomiędzy stronami przed rejestracji nazw y domeny.Nie spamuj używając nazw w domenie .NO z usługą Trustee Service!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .NO z usługą Trustee Service (ponad 50 odbiorców naraz), musisz nas wcześniej powiadomić, aby uzyskać zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Trustee Service dla domen norweskie lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, skontaktuj się z naszym zespołem pomocniczym.

Jak przeprowadzić transfer domen do EuropeID?

Wymagane informacje:

  • Wpisz w ramkę domeny, które chcesz przenieść do EuropeID
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. Reprezentant zespołu pomocniczego w EuropeID skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie transferu.

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli masz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu
Transfer domeny
Wybierz plik

Domeny .NO  Domeny .NO

Końcówka: .NO
Kraj: Norwegia
Lokacja: Europa
.NO ocena informacji:
4.9 / 5 w 364 głosach
Oceń informacje:

Firma zarejestrowana lokalnie jest wymagana.

Ubiegający się musi być firmą norweską. EuropeID dodatkowo oferuje usługę Local Presence/Trustee Service klientom, którzy nie mają przedstawicielstwa w Norwegii.

.NO cennik nazw domenowych:

Rejestracja na 1 rok: EUR 118.00
Odnowienie: EUR 118.00
Usługa Local Presence/Trustee: EUR 118.00

Sposoby płatności:

Dostępne metody płatności dla domen .NO to karty kredytowe Visa, Master Card, JCB, DanKort, PayPal, Visa Electron, Maestro, UnionPay, American Express, RuPay, BC, Diners Club International, Discover, Elo, Troy lub tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Visa Master Card jcb DanKort Paypal
Visa-e Maestro Unionpay RuPay Bc
 Diners Club International Discover Troy wire transfer
Ostatnia aktualizacja wykonana przez EuropeID
Alternatywne końcówki norweskie
Najnowsze wiadomości

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące rejestracji lub transferu domen .NO, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...