Rejestracja domen w Nieruchomości

Lista dostępnych końcówek domeny Nieruchomości

Domena
Cena za rok
LPS

Przepisy w skrócie:

Nazwa w ..SPACE może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .LAND może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .LEASE może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .CONDOS może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .MAISON może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .VILLAS może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .RENTALS może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Każdy może zarejestrować nieograniczoną liczbę nazw w domenie .PROPERTY.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .PROPERTIES może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .HOUSE może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Przepisy w skrócie:

Nazwa w .ESTATE może być zarejestrowana przez osoby indywidualne oraz firmy, lokalny kontakt administracyjny nie jest konieczny.

Potrzebujesz więcej informacji?

Aby uzyskać więcej informacji o lokalnym przedstawicielstwie oferowanym w kraju Nieruchomości lub rejestracji bądź transferze Nieruchomości domen, skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń na numer: +48 91 884 65 46.

Proszę czekać...