Darmowa wstępna rejestracja nazw domen w końcówce .DATE - Ludzie i styl życia

Proszę wybrać zakładkę

Istniejący klient
Nie pamiętasz hasła?

.DATE Top-Level Domain General Availability

Domena .DATE weszła w fazę General Availability, możliwe jest złożenie zamówienia/ubieganie się o domeny z rozszerzeniem .DATE. Prosimy o kontakt z naszym wsparciem za pośrednictwem lub w celu zakupu domeny .DATE.

Prerejestracja (aktywny dla osób nie posiadających znaków towarowych do uruchomienia fazy dostępności ogólnej)
Darmowy i niezobowiązujący sposób na zabezpieczenie nowej domeny. Wyrażenie zainteresowania daną domeną i ewentualna rejestracja domen(y) w końcówce .DATE kiedy stanie się to możliwe.
Sunrise (czas trwania ok. 30-60 dni)
Okres w fazie aktywacji domeny .DATE przed rozpoczęciem rejestracji ogólnej dla końcówki .DATE, który umożliwia właścicielom marek/znaków towarowych zarejestrowanie lub zablokowanie powiązanych nazw domen. Zobacz .
Landrush (czas trwania ok. 30 dni)
Pierwsza faza udostępnienia służy do szerokiej ogólnej dystrybucji, gdy ktokolwiek (zazwyczaj firmy) może złożyć wniosek o nazwę domeny w końcówce .DATE. Rejestracja w fazie Landrush zazwyczaj NIE odbywa się według kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia o identyczne nazwy domen są licytowane między stronami pragnącymi zarejestrować taką samą nazwę.
General Availability (stały po fazie Landrush)
Ostatecznie, nazwy domen .DATE będą dostępne dla ogółu społeczeństwa, w normalnych cenach detalicznych według kolejności zgłoszeń. Wnioskodawcy mogą próbować zarejestrować wcześniej wstępnie zarejestrowane domeny w rozszerzeniu .DATE. Domena jest zarejestrowana, kiedy jest oficjalnie zarezerwowana i zarejestrowana w czasie rzeczywistym.

Jeśli nie jesteś właścicielem marki, zanim domena stanie się ogólnie dostępna masz możliwość wziąć udział tylko w pierwszej fazie i wstępnie zarejestrować pożądane nazwy domen w końcówce .DATE. Korzystanie z naszego modułu rejestracji wstępnej jest bezpłatne i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domen. Otrzymasz bieżące informacje na temat swoich wcześniej zarejestrowanych domen, w tym informacji na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr właściwy dla danej nowej domeny funkcjonalnej. Należy pamiętać, że wstępna rejestracja nazwy domen .DATE nie jest kolejką do rejestracji. Chociaż ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnej gwarancji, że wstępna rejestracja w konsekwencji doprowadzi do udanej rejestracji wybranej domeny w rozszerzeniu .DATE. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje prawa do określonej domeny, sprawdź naszą usługę , która oferuje właścicielom znaków towarowych prosty, lecz skuteczny sposób monitorowania i ochrony swoich marek. Jest to również jedyny sposób, dzięki któremu właściciele znaków towarowych mogą uczestniczyć w wyznaczonych okresach Sunrise. Dla osób nie posiadających znaków towarowych rejestracja wstępna nazw domen .DATE będzie dostępna do ogłoszenia ogólnej dostępności domeny.

Często zadawane pytania dotyczące domen .DATE i Ludzie i styl życia
Co to są nowe domeny funkcjonalne (new gTLDs)?
Domena najwyższego poziomu (generic Top Level Domain) to zestaw znaków po kropce na końcu adresu strony. Setki nowych rozszerzeń (new gTLDs), takich jak .SPORT, .ART lub .WEB, zostały wprowadzone do Internetu jako alternatywa dla adresów internetowych, gdzie normalnie użyte byłyby .COM lub .NET.
Dlaczego warto zarejestrować domenę .DATE?
Można dowolnie wybierać spośród setek rozszerzeń domen dopasowanych do potrzeb Twojej witryny, aby nadać jej unikalną tożsamość wirtualną. Ponadto, z końcówką .DATE Twoja strona może częściej pojawić się w wyszukiwarkach i generować większy ruchu internetowy.
Kiedy domena .DATE będzie dostępna?
Daty każdej fazy zależą od Rejestru zarządzającego nowymi domenami (new gTLDs). W przypadku .DATE, szczegółowe terminy zostaną opublikowane, gdy tylko zostaną podane do wiadomości publicznej. W chwili obecnej dostępne są następujące informacje:
Sunrise: 27 Apr 2015 - 29 Jun 2015
Landrush: 11 Jun 2014 - 11 Jul 2014
General Availability: 01 Jul 2015
Dlaczego warto teraz wstępnie zarejestrować domenę .DATE?
Będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich wydarzeniach związanych z Twoją wstępnie zarejestrowaną domeną .DATE, włączając informacje na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr odpowiedzialny za domenę .DATE.
Ile kosztuje wstępna rejestracja domen w końcówce .DATE?
Korzystanie z naszego modułu rejestracji wstępnej (gTLD pre-registration) jest bezpłatne i bez zobowiązania do przyszłego zakupu. Należy pamiętać, że pre-rejestracja .DATE nie jest kolejką. Pomimo tego, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnego rodzaju gwarancji, że rejestracja wstępna rzeczywiście doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w końcówce .DATE.
Czy są jakieś ograniczenia dotyczące wstępnej rejestracji domeny .DATE?
Nie, z EuropeID możesz darmowo wstępnie zarejestrować tyle domen w końcówce .DATE ile chcesz. Jednak, pomimo że dołożymy wszelkich starań ze swojej strony, nie możemy dać żadnej gwarancji, że rejestracja wstępna doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w .DATE.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji nazw domeny .DATE?
Jeśli jesteś właścicielem marki, ważne jest, aby zarejestrować swój znak(i) towarowy(e) w Trademark Clearinghouse (TMCH) przed udostępnieniem domeny .DATE. Marki są chronione przez TMCH na dwa sposoby: poprzez Sunrise Service i Trademark Claims Service. EuropeID dodatkowo oferuje usługę zarządzania zgłoszeniami Managed TMCH Submissions Service. Kliknij , aby dowiedzieć się więcej.
Czy muszę rejestrować wstępnie zarejestrowaną nazwę w rozszerzeniu .DATE?
Wstępna rejestracja nazw domeny .DATE jest bezpłatna z EuropeID i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domeny. Wyrażając swoje zainteresowanie i wstępnie rejestrując nazwę w końcówce .DATE, możesz być pewny/a naszej pomocy w otrzymywaniu bieżących informacji dotyczących domeny .DATE.
Dlaczego warto teraz wstępnie zarejestrować domenę .DATE z EuropeID?
Założona w 1998 roku, firma EuropeID jest uznanym rejestratorem domen i akredytowanym agentem Trademark Clearinghouse z wieloma osiągnięciami i szeroką bazą zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rejestracji wstępnej, proszę skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w lub dzwoniąc pod numer +48 22 103 18 42.
Czy każdy może zarejestrować nazwę w domenie .DATE?
Warunki rejestracji mogą być różne dla każdego nowego rozszerzenia w zależności od kategorii, do której należą i rejestru, który je oferuje.
Jak uruchomić moją nazwę domeny .DATE?
Usługi oferowane przez EuropeID obejmują hosting i pocztę e-mail dla nazw domeny .DATE. Aby zamówić hosting, e-mail lub Certyfikat SSL, kliknij tutaj lub skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej w lub telefonicznie pod numerem +44 (0) 20 4571 1971.
Czy muszę konfigurować swój system DNS?
Wszystkie nazwy domeny .DATE mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw domen (DNS). Jeżeli sam/sama nie określisz serwerów nazw, EuropeID udostępni swoje DNS dla nazw w domenie .DATE.
.date

Informacje dotyczące domeny .DATE

Obecny statusGeneral Availability
General Availability01 Jul 2015
EuropeID jest oficjalnym agentem Trademark Clearinghouse

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś uzyskać więcej informacji na temat domeny .DATE, masz dodatkowe pytania dotyczące domen Ludzie i styl życia lub naszej usługi rejestracji wstępnej, prosimy o kontakt pod adresem lub telefonicznie: +48 22 103 18 42.

Proszę czekać...